Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2
Añadido 17 jun. 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Número de suscriptores: 951
Fotos: 210
Videos: 8
Enlaces: 204
Descripción:
Іронічно про Вінницю
Fuente

Вінницький блог N2 | Ніколи не умів грати в шахи. Мої знання обмежуються тим, що кінь ходит...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
696 Vistas/Alcance 2022-12-12 22:28 Mensaje №515
Ніколи не умів грати в шахи. Мої знання обмежуються тим, що кінь ходить буквою Г.Читаю, що хлопчина Віктор з Вінниці, якому на вигляд явно менше 35 років, отримав звання міжнародний гросмейстер. Його мабуть у дворі однолітки по-батькові називають. Я в жизні пива менше випив, ніж Віктор виграв чемпіонатів Європи(за всю жизнь я випив одну пляшку пива). От мені цікаво, ким потім в жизні працюють такі генії? Допустім, в мерії такого в тендерному комітеті посадить. Приходить до нього якийсь підрядник з тендерною документацією і каже:- ЗдрастєА Віктор такий сходу:- Та ти блять ахуєл кидать міську громаду, підарас ти такий?Клієнт так кліп-кліп очима. А Віктор уже спокійним тоном:- Вибачте, я просто гросмейстер і бачу на 100 шагов вперед. Через 2 тижні мої колєги найдуть у вас мутну схємку в документах, ви принесете взятку, но мало, відповідно, захочете здать поліції аби мене посадили, а потом знову дать взятку аби провернуть мутку. - я поняв. Вибачте, - йде нахуй відвідувачp.s. Вітаю, Вікторе!