Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2
Añadido 17 jun. 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Número de suscriptores: 951
Fotos: 210
Videos: 8
Enlaces: 204
Descripción:
Іронічно про Вінницю
Fuente

Вінницький блог N2 | Продовжую відбувати покарання в інсті за пости про кацапів. Уже даже в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N 2 Вінницький блог N2 @vinblog2
465 Vistas/Alcance 2022-11-16 22:11 Mensaje №480
Продовжую відбувати покарання в інсті за пости про кацапів. Уже даже виліпив з хлібного мякиша лайк і жду поки він висохне, щоб подарить Цукєрбергу при зустрічі. З однієї сторони, я його розумію. Він не хоче проблєм в росії, бо якщо мене не заблокірувать, то кацапи пришиють йому якусь статью і посадять років на 25. Наприклад, знайдуть репост Зеленського в кармані. З іншого боку, якщо ти уже назвався цифровим пророком людства ( або тебе так назвали люди чи даже конкретна людина з Вінниці), то не сци ж уже. Ти ж блять пророк, а не сцикло, який коли бабки стригти, так будь ласка, а коли треба прикрить тайну іронічну організацію, так в кущі побіг.Я тепер не знаю, чи пить з Цукєром за одним столом чи ні. Бо як вінницьке сало уплітать і казать- Ой, яке дуже тейсті сало, - то можна, а як тепер український народ (і свині також) під ударом, то закрив очі на наші відносини і в бан мене. Хіба це по-дружескі?!Одне скажу. Я обов'язково вийду і тоді мало не покажеться. Весь світ узнає, який ти після 0.7 самогона!