Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2
Añadido 17 jun. 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Número de suscriptores: 950
Fotos: 210
Videos: 8
Enlaces: 204
Descripción:
Іронічно про Вінницю
Fuente

Вінницький блог N2 | Жував бутєр з хлібом і хріном Вінницького харчосмака, отримав повідомл...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N 2 Вінницький блог N2 @vinblog2
411 Vistas/Alcance 2022-09-06 06:11 Mensaje №400
Жував бутєр з хлібом і хріном Вінницького харчосмака, отримав повідомлення:⠀⠀- Я знаю, хто ти, шо ти, прийду до тебе скоро, тому готовся. ⠀⠀Чесно скажу, перестав жувати бутєр, бо однією рукою гортать повідомлення неудобно. Перечитав ще раз, спєктр відправників масштабний: від бабушки до кілєра-убійци, від кур'єра нової пошти до мєдвєдєва (вряд лі йому сподобався мій минулий пост). ⠀⠀На всякий випадок, вирішив тікати, щоб аж п'ятки свєркали. А куда можна схоронитися на пару днів аби всірйоз та надьожно?!⠀⠀Знакомі зеки порекомендували Могилівку, а точніше @mogylivka.glamping. Мол, так і так, їдь без проблєм, притворися обичним туристом, скажи, що заморився від городської суєти, трошки хочеш відпочити від оцієї багаторічної біганини (вони сім років в розшуці інтерпола).⠀⠀Значить, локація фантастіка. Посадка поряд. В спокійному стані там можна і погулять, і подивиться на грибочки, ягідки, простору багато: якщо даже і посварилися з партньором, без проблєм прикопаєте (лопату попросить у адміна), тільки головне щоб в карманах не було пластіка і всякого такого, це в окремий контейнер треба скинути, бо на території слідкують за сортуванням сміття. ⠀⠀Поряд з посадочкою затоплений кар'єр. На жаль, водичка більш-менш прозора, тому тільки купатися, або якщо вже дуже треба, то попросити у адміна мішок цемента і тазік (адмін - сказка, всім поможе). ⠀⠀Жити в розкішних палатках, де стоїть двоспальне ліжко, холодильник, даже ножі і вилки є, а поряд мангал. Палатки нормальні, не промокаємі, непродуваємі (але якщо треба, то вікно можна відкрити і будуть провітрювані). ⠀⠀Санвузон і душ загальний, але кабінки на одну людину, а не 17, як могло би бути. Нормальні польові умови: хто був дікарьом на морі років 20 назад, той знає, понімає, цінує.⠀⠀Наметів всього 10 по 2 людини: тобто 20 чоловік поміститься без проблєм. Ну якщо вже хоче з вами втекти ще парочка, то беріть: про ножі та мангали я вище написав.⠀⠀Хароше таке місце. ⠀⠀Точні координати не даю, бо все-таки там втікачі знаходяться, а вдруг оця ваша городська суєта побачить і позвоне з фразою:⠀⠀- Йобтвоюмать, ти де ходиш? Хліб знаходиться в сусідньому ларьку, а тебе вже тиждень нема. Я починаю переживать!