Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2
Añadido 17 jun. 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Número de suscriptores: 952
Fotos: 210
Videos: 8
Enlaces: 204
Descripción:
Іронічно про Вінницю
Fuente

Вінницький блог N2 | https://life.pravda.com.ua/society/2023/07/16/255425/От нарешті! Нареш...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
192 Vistas/Alcance 2023-07-16 14:52 Mensaje №600
https://life.pravda.com.ua/society/2023/07/16/255425/От нарешті! Нарешті український суд запрацював так, як нада. Це піздєц якийсь: отака людина жила з кимось в одному будинку, їздила з кимось в одній маршруткі, здоровалася з мужиками у дворі за руку...А вони то і не знали, з якою рецидівісткою мають справу!Я вам скажу чесно, бо по-іншому не можу: корупціонери можуть почекати рочок-півтора, убивці то взагалі не горить — їх бог все рівно накаже, а ось такі дівчата-разбойніци це ж дійсно опасна ситуація, з якою треба боротися невідкладно!!!От уявімо, що я читаю новость, що умовний заступний міністра трамбував воровані гроші в дивані. Ви думаєте, у мене серце стане від такої новини? Та понятно, що ні. Ну да, трамбував, бо диван купив малуватий як для своєї должності — буває, лохонувся.Інша справа, якщо дівчина, використовуючи орудіє злочину — смартфон — виготовить самопальне відео з собою в главних ролях та відправить якомусь чоловіку. Ви уявляєте собі ці ріски? А якщо він в цей момент в істрєбітєлі летить бомбить кацапів? А якщо варить борщ вдома, аби її порадувать? Це ж можна обпектися!!! Я вже мовчу, як може постраждати одяг!!!Тому реально читаю таку новину і радію. Нарешті судова система запрацювала. Фуууххх, аж камінь з душі впав. Ще і смартфон конфіскували в бандючки на користь держави — буде, чим сімейний бюджет якогось чиновника залатати, щоб забрав цей смартфон собі, а не купляв. Правда, здати в хімчистку, щоб почистили від всяких пакостєй.p.s. Блять, там ті судді єбанулися на всю голову чи що? Тут мільярди крадуть прямо насипом, уже диванів не вистачає, вони взялися за цю нещасну дівчину. Я хуєю...