Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2
Añadido 17 jun. 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Número de suscriptores: 952
Fotos: 210
Videos: 8
Enlaces: 204
Descripción:
Іронічно про Вінницю
Fuente

Вінницький блог N2 | Скажу вам чесно, я не ханжа. І сам колись був в селі на Паску, де моя ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
411 Vistas/Alcance 2023-05-22 18:43 Mensaje №583
Скажу вам чесно, я не ханжа. І сам колись був в селі на Паску, де моя любіма тьоща (а у мене є любіма тьоща) позичила мені свій світер унісекс 1983 года випуска, аби нарядним йти на ночну службу в сільську церкву (я був тоді віруючим мужчіною).Прийшов на ночну службу, де мене церковне жюрі вибрало носітєльом якоїсь важної книжки або ікони, вже не пам'ятаю. Пам'ятаю, що то було щось дійсно важливе, бо мені треба було стояти там всю службу і ні по яким іншим справам не відлучатися, скільки б я чаю до цього не випив.Так ось стояв там і думав:— Ну хіба ж це зручно поливать водою бетонний пол. Він же мокрий, сто процентів хтось колись як гепнеться і розіб'є собі голову. Хоть би це був не я і не сьогодні, бо тьоща від мене відхреститься зразу ж, а може даже встигне світер назад забрать під шумок, поки люди будуть мене ногами забивать.І ось дивлюся сьогодні відео, як голова московської релігійної спєцслужби кіріл все-таки поскользнувся на сльозах сторічних дєвствєніц і ляпнувся на пол головою вниз.Сиджу тепер і думку гадаю:— ну якщо є бог, так чого той кіріл не убився? Я вам чесно скажу, шо пішов би назад до шухлядки зі всякими моїми нужними штуками типу часів, сережок і листочка з парольом до ФБ, достав би з коробочки хрест і мовчки надів би назад. Без разговорів.Тому якщо ти мене читаєш і розумієш намьоки, то я скоро буду дивитися, шо там путін буде триндіть по поводу бєлгорода...ну вдруг!