Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2
Añadido 17 jun. 2021

Вінницький блог N2

@vinblog2
Número de suscriptores: 951
Fotos: 210
Videos: 8
Enlaces: 204
Descripción:
Іронічно про Вінницю
Fuente

Вінницький блог N2 | А це що за новості такі? У нас війна чи схованки? Треба ж дотримуватис...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вінницький блог N2 Вінницький блог N2 @vinblog2
422 Vistas/Alcance 2023-03-26 12:53 Mensaje №565
А це що за новості такі? У нас війна чи схованки? Треба ж дотримуватися правил війни, як аристократська армія росії.Техніку перевозити тільки дньом по заздалегідь узгодженому маршруту, аби уникнуть пробок та інших неудобств учасникам дорожнього руху. Якщо на парадах ведеться пряма трансляція, то чому ж уже під час війни все глухо, як в танку? Хіба парад важливіше, ніж сама війна? Це як казать, що тост важливіше рюмки водки.Єстєствєнно, попереду пускати мигалки і громкоговорітєль, який би торжествєнно попереджував народ, що зараз буде їхати:– Шановні вінничанни, через дві хвилини вулицями міста проїде наша військова гордість в єдінствєнному екземплярі САУ "Богдана". Прохання знімати фото-відєо тільки для власного сімейного архіву, бо це дуже сєкрєтна зброя. І якщо уже ми хочемо якось зберегти репутацію країни "слова і діла", то тоді нам нічого не заважає отправить почтою всім зацікавленим людям анонс, мол, завтра будемо перевозити. Щоб ці люди потім не бубоніли на увесь світ, наче ми такі-сяки ночами все возимо, нарушая міжнародне право по публічній перевозкі оружия під час війни.Не дякуйте.