Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ВІКНА: Новини Калуша та Прикарпаття
Añadido 14 jul. 2024

ВІКНА: Новини Калуша та Прикарпаття

@viknanews
Número de suscriptores: 3 718
Fotos: 33,700
Videos: 580
Enlaces: 32,400
Descripción:
Усі новини Калуша і Прикарпаття. 🖥 сайт: vikna.if.ua 📸 інст: surl.li/bpazf 💬 зв‘язок: [email protected]
Fuente

ВІКНА: Новини Калуша та Прикарпаття | Зараз уже є перші звіти щодо ситуації в регіонах після російського уда...

Logotipo de la comunidad de telegram - ВІКНА: Новини Калуша та Прикарпаття ВІКНА: Новини Калуша та Прикарпаття @viknanews
493 Vistas/Alcance 2026-01-20 07:49 Mensaje №32212
Зараз уже є перші звіти щодо ситуації в регіонах після російського удару. Київ та Київщина, Вінницька область, Дніпровщина, Одеська область, Запоріжжя, Полтавщина, Сумщина та інші наші області. Всюди залучені ремонтні бригади, ДСНС України, усі необхідні сили. В російському ударі була значна кількість балістики та крилатих ракет. Ще більш ніж 300 ударних дронів. Наші сили протиповітряної оборони відпрацювали по суттєвій кількості цілей. За добу до цього удару ми нарешті отримали необхідні ракети, і це суттєво допомогло. Кожен пакет підтримки має значення. Ракети для «петріотів», для «насамсів», для інших систем ППО критично необхідні. Пряме завдання всієї нашої дипломатичної системи – працювати, щоб в України було достатньо засобів ППО. І партнери мають не підводити із цим, ракети для ППО – це реальний захист життя людей. У форматі спеціального енергетичного селектора визначимо повні деталі щодо наслідків атаки та необхідні ресурси, щоб відновити постачання електрики, тепла й води людям. Найбільш складна ситуація поки в Києві, значна кількість житлових будинків без опалення. Важливо, щоб світ про це не мовчав. Росія не може бути на рівних з іншими країнами світу, поки налаштована тільки на вбивства й знущання з людей. Зараз усі українські посадовці, кожен відповідальний за роботу державних інституцій, обласної та місцевої влади, українських енергетичних компаній – усі повинні бути в Україні, працювати, допомагати людям та старатися стабілізувати ситуацію. Треба бути у своїй державі, у своїх містах, зі своїми громадами. Слава Україні!