Fuente
ЯВідрадний ❤️ Солом'янка | ️СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії залишається високим🔹Необ...
449 Vistas/Alcance
2026-01-16 10:59
Mensaje №31604
☄️СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії залишається високим🔹Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається в усіх регіонах України протягом всієї доби🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на нічні години – після 23:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУпродовж минулої доби ворог атакував енергетичну інфраструктуру у кількох областях. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі на Харківщині. Ситуація з енергопостачанням у регіоні залишається складною. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Через зумовлену попередніми обстрілами складну ситуацію в енергосистемі – у частині областей наразі застосовуються аварійні знеструмлення. Раніше опубліковані обленерго графіки погодинних відключень там не діють. Аварійні знеструмлення будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на сторінках своїх обленерго.Внаслідок попередніх ракетно-дронових атак – сьогодні в усіх регіонах України вимушено застосовуються заходи обмеження споживання: графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності (для промисловості). Час знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні, 16 січня, станом на 9:30, його рівень був на 1,2% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Причина змін – вимушене застосування більш жорстких заходів обмеження у більшості регіонів України.Вчора, 15 січня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 2,9% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 14 січня. Причина – більший обсяг вимушено застосованих обмежень. Протягом всієї доби в усіх регіонах України сьогодні зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
🔵🔵🔵🔵