Fuente
Вгору. Херсон | Жителя Херсона, якого російські окупанти незаконно тримали в СІЗО, зар...
3 200 Vistas/Alcance
2024-11-09 14:18
Mensaje №36741
😡Жителя Херсона, якого російські окупанти незаконно тримали в СІЗО, заразили гепатитом С▪️Херсонця Юрія Корнелюка затримали влітку 2022 року на блокпості в Херсоні.▪️Спочатку його повезли до ізолятора на вулиці Теплоенергетиків, потім перевезли у приміщення колишнього Дніпровського РВ УМВС. У камері площею три квадратних метри перебували, окрім нього, ще чотири людини.▪️На той час у Юрія погіршився стан здоров'я та були поламані ребра після побиття російськими окупантами. Проте на свободу його не випустили. ▪️Пізніше чоловіка вивезли в окупований Крим до СІЗО №2. Там Юрія Корнелюка один раз побили до втрати свідомості. За його словами, там годувати так: “тільки щоб ми не померли”.▪️У вересні 2023 року його відпустили, дали 300 рублів (90 гривень) й сказали, щоб він не скаржився у російські держоргани. ▪️На той час стан здоровʼя Корнелюка погіршився, що майже відразу він потрапив у Генічеську центральну районну лікарню. У чоловіка утворилась грижа. 📸МІПЛВгору.Херсон| ПІДПИСАТИСЯ 🖥Повідомити нам новину📲