Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вербена
Añadido 14 jul. 2024

Вербена

@verbenasims
Número de suscriptores: 1 178
Fotos: 5,230
Videos: 38
Enlaces: 298
Descripción:
Патібрейкер, мізері мейкер 🪙 Станьте спонсором мого каналу: https://www.youtube.com/channel/UCtgGakpTgnbd9v0bw-glmtg/join 💰 Підтримайте мій канал донатом: https://send.monobank.ua/jar/8fCZYSg1vu
Fuente

Вербена | Я чесно не розумію ЕА. Типу, вони випустили за весь цей час один норма...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вербена Вербена @verbenasims
897 Vistas/Alcance 2025-05-28 08:47 Mensaje №7056
Я чесно не розумію ЕА. Типу, вони випустили за весь цей час один нормальний івент, який був присвячений приготуванню амброзії. Це єдиний івент, в якому був якийсь сенс і його було цікаво проходити і на його основі можна було собі придумати цікавий сюжет, який потім можна було продовжити виходом ДЛС.Далі просто плакати хочеться від якості цих івентів. Весь різдв'яний івент, який був побудований на приготуй страву/запитай у рандомного персонажа про традицію. Який замість святкової атмосфери приносив хіба що святкову депресію.Цей івент присвячений чуваку з майбутнього. Де тобі весь івент побудували на тому, щоб розгадати персоналіті часового крадія, і в кінці нам так і не сказали хто це був🫠 І при цьому всьому вони настільки не знали чим заповнити цей івент, що у нас буквально був тиждень, де в квестах були завдання "Поспати", "Сходити в зал", "Поїсти" це вже навіть не смішно було.Що буде цього разу? Квести по типу "посиди на лавці в парку годину", "подрімай на лавці в парку", "купи Outdoor Retreat щоб зробити в ньому 1 дію"? І це все заради однієї неймовірної кабінки туалету, в якій можна попісяти і зайнятися Вуху, бо вона ж так автентично виглядає🙃