Fuente
🤬 Маразми Великодимерської громади | Гортаючи фейсбук натрапив на пост дворічної давнини. . . Пост про людя...
386 Vistas/Alcance
2025-12-17 20:44
Mensaje №987
Гортаючи фейсбук натрапив на пост дворічної давнини. . . Пост про людяність ! А я би ще додав про професіоналізм та спробу заробити трошки коштів у притаманній манері «псевдоактивістів»(шарлатанстві) ! Всім відома у Великій Димерці «псевдоволонтерка» Танюша Іваненко, до того як почати волонтерити (а точніше, заробляти на цьому) пробувала себе багато у чому. В тому числі і у «псевдотренерській» роботі ! З першого погляду на Іваненко Тетяну зʼявляється думка, яке вона взагалі має відношення до будь-якого спорту ?Хоча, якщо «поїдання бургерів» це новий вид спорту, тоді вона дійсно «спорцменка». Під прикриттям "благодійності" вона без жодних дипломів та відповідних сертифікатів, та й без жодних базових навичок займалася «псевдотренерською» роботою та навчала "стрейчінгу та фітнесу", набираючи групи через оголошення у соціальних мережах ! Звісно, що нічим добрим це скінчитися не могло. А насправді, закінчилося трагедією для однієї дівчинки, яка дуже травмувала коліно, аж до відвідин лікарні та дороговартісного та тривалого лікування ! А що ж тренерка, запитаєте ви ? Нічого, від слова зовсім !Навіть не відвезла до лікарні, а потім жодного разу не поцікавилася про її стан здоровʼя ! Благодійники, скажете ви ! Ні ! Благодійники - це в першу чергу люди із великим серцем та емпатією до оточуючих людей ! Тут же повна байдужість, а потім ще й злість (коли ця історія стала відомою у фейсбуці) через що скрізь видалялися тією шаленою бандою її подруг що орудує у Великій Димерці !Дякувати Богові, вона знайшла собі іншу справу "по душі" і більше не каліче людей ! І в цьому дійсно величезний плюс її теперішніх занять !https://www.facebook.com/share/v/1VuCkwUJ3H/?mibextid=wwXIfr