Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - velouur знову пише
Añadido 06 dic. 2025

velouur знову пише

@velouur_crypto
Número de suscriptores: 1 047
Fotos: 966
Videos: 65
Enlaces: 263
Descripción:
Не фінансові поради, тільки розфліп, шитпост і чу-чуть життя Чат: https://t.me/+OauSjIo-tgU0MDhi pm: @velouuur_crypto (Реклу не продаю; гіви скіп)
Fuente

velouur знову пише | Методичка юного арбітражника по міжбіржевим ф'юч спредамЛоу ризик:• Bi...

Logotipo de la comunidad de telegram - velouur знову пише velouur знову пише @velouur_crypto
460 Vistas/Alcance 2026-04-05 13:22 Mensaje №2382
Методичка юного арбітражника по міжбіржевим ф'юч спредамЛоу ризик:BinanceВідустність адл-ок (неймовірно рідко), хороші пози, хороші стакани, ситуаціі періодично проскакують, рк не дають, маніпуляції найменші. Топ із топів• Asterdex (80% лонг, 20% шорт) Топ перп, відсутність адл-ок (згадайте ситуацію з $FUN), хороші пози, часті ситуації, лонг не збриють в 99% ситуацій. Завжди надам перевагу лонгу там, але навіть, якщо в шорті сидів, і ціну впушили на 50% вверх маніпуляцією - частину втрачених вернуть, питання, як на іншій біржі закриєшся• Bybit/Gate (Тільки лонги)Досить хороші варіанти під точкові відворки. Стоять десь разом для мене по принципу роботи, механіці і стаканами. В категорію тільки лонги відніс, бо швидкі біржі, можуть крутанути фанду, та трапляється більше адл-ок на шортах, лонгів по адл не памʼятаю. Ну і через стакани, раніше вже були ситуації в 50+% спреду вверх• Hyperliquid (80% лонг/20% шорт)Достойний перп. Іноді стріляє адл, але взагальному, можна пробувати. Перевагу все ж би надав лонговим позиціям (як і любій іншій біржі окрім банану), бо були ситуації з розривом спреда і маніпуляціям на самій біржі в декілька Х (ситуація з $XPL та іншими премами). Але, якщо це не маніпуляція, то розглядати шортову позу теж можна, ситуативноМідл ризик:• MexcХороша біржа, відсутність адл від слова взагалі, прайс часто тягнуть з бінансу, може бути вигідніший по умовній фанді. Єдиний мінус - рк, та іноді хвилями кидають на 180 днів. Баліки наче ніколи не списували, но якщо зловив 180 днів, ніколи не можеш бути впевнений, що за пів року регламент не зміниться• BingXДосить непогана біржа, маніпульок з ціною в пуш на декілька іксів не згадаю, адл-ок теж. Звісно, недавно були ситуації з нда нафтою, де людям посписували профіти, но в звичайних умовах, до цього майже не доходить. Єдиний ризик - можуть свапнути фанду в ласт секунди, + рк можуть дати в випадках 1 до 20. А так, можна розглядати Bitget/OKX (тільки лонги)Цікаві ситуації пролітають, але дуже рідко, щоб без лудки. Заходив би на них тільки в лонгиХай ризик Bitget/OKX (шортові пози)Останнім часом багато ситуацій пролітало по 5-15% спреду, і навіть деякі зійшлись без проблем, АЛЕ, адл-ок багато, прайсом можуть зманіпулювати вверх, 5 спредів забереш на тих пару %, а 1 раз збриє та забере те що заробив і ще зверху. Стараюсь уникати Bybit/Gate (шортові пози)Неодноразові ситуації в пуш монеток на 3-4х та розривом з іншими біржами, на чому можна було б закінчити, але є ще. Адл-ки (радше на гейті), можуть навіть на звичайних ситуаціях (маніпуляції без грязюки) рвати до 10-20% спреда + викручувати сильно фанду. Пару раз подумаю про те, чи набирати там шорти——————————————P.s. кожна ситуація індивідуальна, та іноді, щось переноситься з колонки хай ризик в лоу чи мідл (та наоборот). Все залежить від ступіні маніпуляції, причин появи цього спреду і того, в якій фазі сьогодні ретроградний меркурій. Мене особисто за такою градацією, як розписав, за останні місяці 4 не брили через незрозумілі причини, а висновки та як це використовувати робіть саміВсім вдачі та нехай АДЛ оминає вашу хату🧘