Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - velouur знову пише
Añadido 06 dic. 2025

velouur знову пише

@velouur_crypto
Número de suscriptores: 1 047
Fotos: 966
Videos: 65
Enlaces: 263
Descripción:
Не фінансові поради, тільки розфліп, шитпост і чу-чуть життя Чат: https://t.me/+OauSjIo-tgU0MDhi pm: @velouuur_crypto (Реклу не продаю; гіви скіп)

👥 Número de suscriptores

1 047
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +3

📊 Mensajes por Día

1.2
Último día: 1
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 1.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

velouur знову пише 2026-03-07
velouur трошки лудить 2026-01-13
velouur пише 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 778 26-04-10 21:45
Про інфлів і великі пнл-киБагато хто думає, що інфли з великими PnL це проблемаСпойлер: ні—————————Чуть прикладів з життя наведу:На початку свого становлення, як криптан, дивувався навіть тому, коли побачив вживу людей, які пози на фʼючах закривали в +300-500$ В голові пролітали порівняння в негативну сторону. Тоді якраз і перші пів депу злив, бо понадіявся на легкі гроші від фʼючів і думку «а я що лох, якщо стільки не зробляю?»З часом вернув втрачені на промках/смарт мувах, але з корнем питання не працював. В наслідок чого, коли в інфополі більше людей сильних появлялось, почуття «я недостатній» почало вертатисьЩе трішки часу пройшло і в інфополі появився інфл, як Гадвел, від якого, в моменті навіть був відписався, бо дивлячись на профіт в 5 фігс в мене очі на лоба лізли, і мій профітік в 500$ відчувався, як запах ніщєтиТепер питання. Чи гадвел був винуватий в тому, що я знецінюю свої здобутки?—————————Можливо й є якась частина відповідальності за фомо і можливий пересайз чийсь на порівняннях, АЛЕ, варто розділяти, це всього лиш тригерТригер ≠ власна діяЯкщо у тебе поставлені за норму порівняння себе з кимось іншим, то спровокувати на знецінки і можливу послідуючу лудоманію може навіть відосік в тт де пачкою баксів мотиляютьІнші люди в любому разі не несуть відповідальності за особисті дії кожного, вони можуть лишень підштовхнути на той момент, де є обʼєктивна недопрацьовкаПрослідковуєш порівняння у себе? – працюй з менталкою і переглянь мотивацію свого заробітку. Бо поки це не закриється, буде виникати:- лудка- пересайз- знецінка своїх результатівВідповідно, і задовлення від шляху можна не очікувати. А якщо цього немає, то і сенс з тої дороги?—————————У мене все, дякую за увагу і гн. Радий буду ознайомитись з вашими думками в коментах☕️
👁 460 26-04-05 13:22
Методичка юного арбітражника по міжбіржевим ф'юч спредамЛоу ризик:BinanceВідустність адл-ок (неймовірно рідко), хороші пози, хороші стакани, ситуаціі періодично проскакують, рк не дають, маніпуляції найменші. Топ із топів• Asterdex (80% лонг, 20% шорт) Топ перп, відсутність адл-ок (згадайте ситуацію з $FUN), хороші пози, часті ситуації, лонг не збриють в 99% ситуацій. Завжди надам перевагу лонгу там, але навіть, якщо в шорті сидів, і ціну впушили на 50% вверх маніпуляцією - частину втрачених вернуть, питання, як на іншій біржі закриєшся• Bybit/Gate (Тільки лонги)Досить хороші варіанти під точкові відворки. Стоять десь разом для мене по принципу роботи, механіці і стаканами. В категорію тільки лонги відніс, бо швидкі біржі, можуть крутанути фанду, та трапляється більше адл-ок на шортах, лонгів по адл не памʼятаю. Ну і через стакани, раніше вже були ситуації в 50+% спреду вверх• Hyperliquid (80% лонг/20% шорт)Достойний перп. Іноді стріляє адл, але взагальному, можна пробувати. Перевагу все ж би надав лонговим позиціям (як і любій іншій біржі окрім банану), бо були ситуації з розривом спреда і маніпуляціям на самій біржі в декілька Х (ситуація з $XPL та іншими премами). Але, якщо це не маніпуляція, то розглядати шортову позу теж можна, ситуативноМідл ризик:• MexcХороша біржа, відсутність адл від слова взагалі, прайс часто тягнуть з бінансу, може бути вигідніший по умовній фанді. Єдиний мінус - рк, та іноді хвилями кидають на 180 днів. Баліки наче ніколи не списували, но якщо зловив 180 днів, ніколи не можеш бути впевнений, що за пів року регламент не зміниться• BingXДосить непогана біржа, маніпульок з ціною в пуш на декілька іксів не згадаю, адл-ок теж. Звісно, недавно були ситуації з нда нафтою, де людям посписували профіти, но в звичайних умовах, до цього майже не доходить. Єдиний ризик - можуть свапнути фанду в ласт секунди, + рк можуть дати в випадках 1 до 20. А так, можна розглядати Bitget/OKX (тільки лонги)Цікаві ситуації пролітають, але дуже рідко, щоб без лудки. Заходив би на них тільки в лонгиХай ризик Bitget/OKX (шортові пози)Останнім часом багато ситуацій пролітало по 5-15% спреду, і навіть деякі зійшлись без проблем, АЛЕ, адл-ок багато, прайсом можуть зманіпулювати вверх, 5 спредів забереш на тих пару %, а 1 раз збриє та забере те що заробив і ще зверху. Стараюсь уникати Bybit/Gate (шортові пози)Неодноразові ситуації в пуш монеток на 3-4х та розривом з іншими біржами, на чому можна було б закінчити, але є ще. Адл-ки (радше на гейті), можуть навіть на звичайних ситуаціях (маніпуляції без грязюки) рвати до 10-20% спреда + викручувати сильно фанду. Пару раз подумаю про те, чи набирати там шорти——————————————P.s. кожна ситуація індивідуальна, та іноді, щось переноситься з колонки хай ризик в лоу чи мідл (та наоборот). Все залежить від ступіні маніпуляції, причин появи цього спреду і того, в якій фазі сьогодні ретроградний меркурій. Мене особисто за такою градацією, як розписав, за останні місяці 4 не брили через незрозумілі причини, а висновки та як це використовувати робіть саміВсім вдачі та нехай АДЛ оминає вашу хату🧘
👁 625 26-02-25 20:27
Всім дарова, готуйтесь, ще один лонгрід🥳 (я трезвий сьогодні, чес слово)Теперішній ринок - випробування для багатьохЗначно збільшилась кількість інфлів, які обнуляються/втрачають хорошу частку свого капіталу. Неодноразово за це чув (Енджой, Дегенлорд, Артур і т.п.), та розумію, що чув тільки те, що публічно, а тихих випадків з людьми, які соромляться, або не мають медійки теж достатньоДовший час, сам дивувався, як можна мінусуватись. "Залітай в спредіки, фарми фандос, не луди і все в тебе буде супер", здавалось би - рецепт ідеального ворку, який вприцнипі, до цих пір відпрацьовує, але появилось багато додаткових факторів, де нас, "падальщиків" ринку, пробують публічно чпокнутиБіржі підмахують, рк сипляться, спреди дають патики, а бажання "швидких грошей" може ненав'язливо взяти верх, з чим варто боротись (практично не лудив місяць, відчуття чудове)Це все може відображатись на життєвих моментах/взаємодії з іншими людьми також, якщо менталка не підтягнута————————————Та я тут не траур прийшов сіяти вам в стрічку Я радий, що в цей момент відзбирався якийсь капітал на прожиття, що не дає впасти на початок, хоч це іноді так і відчувається, но по суті, все нормально. Є комʼюніті, є люди навколо та є знанняТільки в складніших моментах ти можеш зріло побачити, в яких сферах, як внутрішньо, так і зовнішньо, є недоліки та що саме потрібно підтягнути, що взагальному покращить твою дорогу на майбутнє, і в першу чергу теперішнє, яке не менш важливе. Чисто збоку, заниження ризиків виглядає зараз як найоптимальніший варіант. Заробляти до цих пір можна і в багатьох це успішно виходить, але думаю, що зараз не варто старатись ловити "лфч" на кожній ситуації завищуючи сайзи, заробляти на підтримку поясів, розгрібатись по поточці, вчити нове, вибудовувати рутину та в першу чергу - тягнути менталку, чим взагальному, зараз і буду займатисьПоки менше в канал писати буду та роблю фокус на інші справи. А ви не забувайте, що іноді важливо не заробити, а зберегти те, що заробили (не кажу не працювати, воркати треба, але нехай мотивація буде йти не з «я лох, 200$ з угоди недостатньо»). І навіть якщо в моментах складно - памʼятайте який шлях вже було пройдено, та яка б перешкода не стояла - все реально вирішити, повністю в силах кожного, та впевнений, що буде ще багато класних ситуацій з неймовірним рр-омА, ну і хім завивку пизданув, вот до чого там та фотка над постом😁P.s. хто дочитав, ловіть пару баксів на кавулю Обнял, на зв'язку🧘
👁 584 26-02-15 06:48
Трішки вернусь до теми спредів і заливу в токенах/долларахДовший час в голові мав думку, що якщо набиратись в $ на спредах, то при падінні - ти заробляєш менше, а при рості ціни - більше. Коли набираєшся в токенах - то зворотня ситуація (падаєм - заробляєш, ростем - втрачаєш)Якось сидів з другом, обговорювали це, почали рахувати, достали листочки і виписували з бірж значення, та виявилось, що при наборі в токенах - ти завжди забираєш фіксу, де б ми не зрівнялись (хоч 10х вверх, хоч на 90% впадемо)А вот якщо набиратись в $, то все правильно. Рахуйте, що просто берете безризикового лонга в розмірі % розриву до своєї загальної пози (1к поза 10% розриву = доп лонг на 100$; 20% = 200$ доп лонг і т.д.) де в гіршому випадку, якщо ціна рагнеться в 0 - вийдете в бу>року в крипті, спредів залутав за нескілька сотень, а в голові стояло незрозуміле упередження, яке сприйнялось, як факт без пост-чекінгу ще на самому початку. В деяких людей питався, які вже довше в ринку та мають банки більший за мій, виявилось, теж мали хибне бачення про цю ситуаціюМб зараз неосвідченно виглядаю, розмусолюючи банальщину, но можливо комусь то в нагоді буде при послідуючих ситуаціях та допоможе заробити/не втратити через неправильні установки, або просто прояснить ситуацію повністю. А це вже буде чудовоСтав лайк, якщо пост висосаний з пальця🎧
👁 437 26-01-29 23:36
Досвід першого тильту на 3+ тижніНе люблю таке писати, але, з іншого боку, під думки канал і створював, то ж все таки поділюсьНа протязі всього часу, що в крипті знаходжусь, вдавалось дуже комфортно відчувати ринок та підлаштовуватись під його реалії. Як якийсь значний мінус був – через два-три дні замазувалось і виходило більше. Але зараз прям чую, що не можу адаптуватись до теперішнього ринкуПісля першого числа, значних профітів не було, і трусь около-бу та й навіть мінусі післяВідверто, мінус не настільки великий, але, після довшого вінстріку, такі моменти дуже дивно відчуваються, наче просто на місці топчешся, а в речі, які заходиш, вже готовий, що вийдеш в мінус в 95% випадківБудь то на лудко-рухах позу в мінус пару соток закриєш, чи навіть, через недосип гроші відправиш на CA контракту (троян суко, рефнув профіта і ще на чай накинув команді)До того ж, грошей цього місяця налокали +/- на теслу в хорошому стані (гади, зарабативать запрєщєно)А потім дивишся, а всі наче заробляють, і ще й на такому банальному, такому читаємому, що просто неможливо. Порівняння головний вбивач щастя, що є то є, але просто в такі моменти здається, що все попереднє, це було із розряду «повезло, а зараз фарт закінчився і вертаємось в реалії»Хз, люблю чимось мотиваційним закінчувати, якісь може, поради дати, но чесно, навіть не хочеться—————————Просадка від атх іменно на ректах, не настільки велика, %7 десь всадив від нового року (не рахуючи залокані), але відчувається воно паскудно, через саму стагнацію і не бачення позитивного результату дій з страхом, що так продовжиться і закінчиться обнуленнямМоже зажрався, того що «хулі нить, і так рези хороші. Хтось за 500$ в місяць єбашить на заводі і не жаліється», но чесно, мені просто хочеться десь вигрузити свої думки, бо балік підріс, а толерантонсті до цифр ще поки не осягнув. Та, надіюсь на розуміння—————————Всім піс та на звʼязку🤞🏼P.s. мб видалю потім, но просто захотілось поділитись десь
👁 562 26-01-11 13:31
Новий рік – нові можливостіабо ж, Борода Дао відкриває набір нової крові в своїх рядахВсі вже наслухані, від любого роду інфлів, наскільки важливе комʼюніті в нашій сфері. Сильне оточення – це фактор, який допомагає опрацьовувати ринок на 5 голів вище, а ніж самостійноЗа час заснування (яке відбулось 4 місяці тому), загального профіту на ДАО >🍋, та кожного місяця, обороти тільки наростають (учасників в даний момент 11)Це не звичайна «приватка» з лудо-колами, це повноцінне угрупування людей, яке мотивоване одними цілями, та впевнено крокує до їх досягнення, опрацьовуючи більшість можливостей на ринку. Та це все на безоплатній основі—————————Ми пропонуємо:• Грамотну організацію ворку та його облегшення• Захоплення >90-95% гучних ситуацій на ринку, та їх вчасне опрацювання• Можливості мітапів в реальному житті, не як колеги, а як коло друзів• Регулярні зідзвони та гм-и під різні ситуації—————————Довго думали про це, та вирішили, що хочемо бачити нових людей. Та шукаємо не тих, хто буде нам % за коли відкидати, а тих, хто горить ідеєю разом з нами і буде вносити відповідний вклад в спільний розвитокЯкщо ви вважаєте, що ми будемо потрібні вам, а ви - нам, ось тут можете заповнити заявку👇https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtlG9OQvcbhmM2cHZhf7i5pO48lFvDErePRYktpG_cBfB8OA/viewform?usp=dialogДякую за увагу та чекаємо на твою заявку. З повагою🤝
👁 477 25-12-31 16:10
Рекап за 2026?Рік видався цікавим, справді. Повноцінний, де без роботи жив тільки з криптовалюти, дуже цікавий експіріенс. Повернення з Азії в рідні краї, знайомства з новими людьми (ахуєнними), ікси до банку, трохи більше спокою на рахунок майбутнього, та вже маю ідеї про першу велику покупку (але то трішки пізніше)Гарно вибудований рм підтримував ситуацію на протязі всього шляху. Та за весь час, не мав просадок більше чим 10-20% банку, а останні 3 місяці видались найбільш плодотворними, за які вдалось заробити більше, чим за всю попередню дорогу «криптовалютчика»Головні інсайти, які побачив:• Оточення, це найбільше, що буде впливати на весь шлях• Перший хороший заробіток не втамує «голод», а тільки збільшить апетити• Не все буде йти «як зараз». Це лише початок життя і треба завжди в голові тримати цілі на майбутнє, крокувати до них• Его та порівняння - найбільший ворог тривалого щастяВ новому, 2026 році, бажаю всім найти те, що допоможе наблизитися до поставлених задач, в приємному колі людей. Варто тягнути менталку, знайомитись і рухатись далі, в чому вам бажаю сил і натхненняОкрема дяка людям, які розділяли зі мною цей час, з якими разом росли, та взагальному всім бажаю приємно відсвяткувати це чудове свято. Дальше - більше і тільки ґаз❤️Та памʼятайте - перешкоди на шляху, це просто частина процесу, яка його наповнює, аж ніяк не маркери, про його закінчення. Всім піс✌🏼