Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Карпов Полтава
Añadido 14 jul. 2024

Андрій Карпов Полтава

@vata_show
Número de suscriptores: 25 479
Fotos: 127
Videos: 76
Enlaces: 79
Descripción:
Дякую 🤝 всім хто підтримує. Моно https://send.monobank.ua/jar/4qtSe6gvHw Приват https://www.privat24.ua/send/ixnbz PayPal: [email protected]

👥 Número de suscriptores

25 479
Promedio/Día:: -31
Promedio/Tiempo:: -115
Promedio/Mes:: -562

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 733
Promedio/Día:: 4,590
Promedio/Tiempo:: 3,470
ERR: 14.65%

📊 Mensajes por Día

4.8
Último día: 6
Promedio semanal: 4.4
Promedio por día: 4.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🔴 Заява командира 1-го батальйону 47-ї механізованої бригади Олександра Ширшина щодо бажання звільнитись з посади на знак протесту проти некомпететних рішень українського командування на Курщині - це важлива подія в армії та суспільствіСлова комбата Ширшина неможливо проігнорувати - це безпрецедентна по різкості критика та виклик, який вимагає офіційної реакції Ставки Верховного головнокомандувача, головнокомандувача ЗСУ, начальника Генштабу, командувача сухопутних військ, командувача угруповання військ "Курськ". 47-ма бригада виконує завдання на Курщині, і такі питання які поставив комбат Ширшин у фейсбуці, задають на цьому напрямку і деякі інші українські командири. Цитата: "Дебільніших задач, як на поточному напрямку я не отримував. Колись розповім деталі, але тупорила втрата людей, тремтіння перед бестолковим генералітєтом крім як до провалів не приводить ні до чого. Все, на що спроможні - догани, розслідування, накладання стягнень. Ідуть всі в сраку. «Політичні» ігри і оцінка реального стану справ не відповідає ні дійсності, ні можливостям. Загралися. Відповідний рапорт написано, сподіваюся мене знімуть найближчим часом, тому скоро буду готовий розказати деякі моменти друзям-журналістам. Дякую, Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine ! Сподіваюся ваші діти теж будуть в піхоті і виконувати ваші задачі".Про що йдеться?Про що йдеться ми бачимо прямо зараз по відео біля села Тьоткіно, які ворог викладає зі своїх дронів - спроба атакувати колонами техніки в лоб під спостереженням та ураженням російськими дронами призводить до значних втрат техніки та людей. Поставлені завдання не завжди відповідають можливостям військ, рельєфу та елементарній тактиці. Недооцінка військовим командуванням загрози дронів призводить до провалів в інженерному забезпеченні, захисті техніки та людей, грубим помилкам у пануванні та застосуванні військ. Політичне завдання вести бойові дії на території ворога, яке поставлено Ставкою, погано організовано та сплановано на оперативному та тактичному рівні, і ніхто не намагається зробити висновки та навчитись, а навпаки, продовжують повторювати ті самі помилки багато разів, не рахуючи втрат.Хто ж цей комбат, хто виступив проти?Олександр Ширшин - інтелектуальна та освічена людина, його випадкове фронтове фото як він читає в окопі книгу філософа Тімоті Снайдера у 22-му році обійшло увесь світ. Ширшин захищає Україну з перших днів повномасштабного вторгнення, він пішов на війну у 80-ї десантно-штурмову бригаду, став командиром взводу. Згодом став командиром роти 47-ї механізованої бригади. Показав себе справжнім лідером під час наступальної операції на запорізському напрямку у 2023-му. Саме його рота кілька місяців прориваючи в лоб потужну та підготовлену оборону ворога, однією з перших прорвалась до Роботіне, тому що командир роти завжди був з людьми та часто сам брав участь у штурмах та бився з усіма на передовій. Це роту Ширшина можна побачити у фільмі Олега Сенцова "Реал".За бойові заслуги Ширшин був призначений на посаду заступника командира, а потім і командира 1-го механізованого батальйону 47-ї бригади, у боях під Авдіївкою та на Курщині показав себе з найкращої сторони. Ширшин завжди особисто опікувався евакуацію поранених та загиблих, робив усе для зменшення втрат, за що користувався та користується великою повагою у своїх бійців. Для нього життя людей та виконання ризикованих бойових завдань - це не слова, це вчинки, які він виконував не один раз. Тож якщо він поставив питання різко - значить має на це моральне право.Ширшин правий і по суті - так далі воювати не можна. Що вирішити проблему, він показав готовність відректись від свого високого статуса заради честі. Це вчинок Воїна та Громадянина.Що робити? Слова заслуговують на офіційну оцінку. Подальші дії на Курщині мають плануватись тільки після проведення After action review. Честність та інтелект офіцера заслуговують не на звільнення, а навпаки - підвищення у посаді.
Трамп заявив, що США – переможець Другої світової (і 1СВ теж: "Ми виграли обидві війни. ...Ми знову почнемо святкувати наші перемоги"). А чого ні? Просто давайте згадаємо долі основних учасників у підсумку змін, спричинених 2СВ. Велика Британія. Протягом кількох десятиліть після перемоги імперія, «над якою ніколи не заходило сонце», розвалилась. Франція. Десь в той же період розвалилась колоніальна імперія, залишились борги, провина, зобов’язання і навала мігрантів з непідйомними соціальними зобов’язаннями перед ними. СССР. Втратив майже 30 млн населення. Ніби приріс підконтрольними територіями Варшавського блоку. Але пережив перемогу лише на 40 років – і теж розвалився. Ґоміньданівський Китай. Через кілька років після перемоги Чан Кайши разом з Ґоміньданом був викинутий з Китаю комуністами і змушений осісти на крихітному Тайвані. От і виходить, що в історичній перспективі переможцем і головним вигодонабувачем від завершення Другої світової дійсно є США. Трамп об’єктивно правий. А теза про «СССР-переможця» не більше як пропагандистський міф.
Публічні заяви США слід розглядати як частину переговорів. У дипломатії кажуть: нічого не домовлено, поки не домовлено все. Проте ми повинні працювати над тим, щоб тримати Вашингтон на боці України.У німецькій щоденній газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung поцікавилися моєю думкою щодо перебігу мирних перемов.Ми маємо керуватися правилом: нічого про Україну без України. Нічого про Європу без Європи. Ми повинні координуватися і підійти до путіна з узгодженою з партнерами позицією.Повної відмови американців продовжувати переговорний процес не буде. Адже це було б демонстрацією слабкості Сполучених Штатів перед світовою громадськістю. Вони погрожують своєю відмовою, використовуючи це як аргумент у переговорах.Ми маємо пам’ятати: путін не потребує Криму чи Донбасу. Йому потрібна вся Україна і криза всередині західного демократичного світу. Сполучені Штати не можуть просто бути «нейтральними»: вони або на боці свободи, України, Європи, або на боці росіян. І останнє було б фатальним.Тому ми повинні продовжувати боротися за американців. Без них ми значно слабші, в цьому немає сумнівів. Це була б катастрофа. Але навіть без них ми не програємо цю війну.Європі зараз потрібно розвивати оборонну промисловість. Вимоги до війни після трьох років бойових дій із застосуванням дронів стали іншими. Нам не просто потрібні ще танки та бойові машини піхоти. Нам насамперед потрібна протиповітряна оборона, системи електронної боротьби, ракети та дрони. Не менш важливо, щоб європейські санкції не тільки не послаблювалися, а й посилювалися. Тільки так ми можемо протистояти агресору.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Мер Конотопа Семеніхін заявив, що очільник Сумської ОВА Артюх організував сьогодні нагородження 117 бригади в Сумах.Артюха нібито попереджали, що не можна робити шикування, але він проігнорував зауваження. Семеніхін стверджує, що військові не постраждали від російського удару балістичними ракетами, бо були в укритті. Мер Конотопа каже, що дізнався, що правоохоронці також відкрили кримінальне провадження за цим фактом, щоб зʼясувати, хто ініціював шикування військових в центрі міста за 30 км від лінії фронту. За словами мера Конотопа, ситуацію особисто контролює очільник СБУ Малюк.▪️Раніше Артем Семеніхін вимагав від голови Сумської ОВА Володимира Артюха та начальника обласного управління СБУ Олега Красношапки скласти свої повноваження через нібито причетність до російського обстрілу Сум. Тоді ж він пообіцяв розповісти, «що відбулося», якщо посадовці не підуть з посад до 18:00.▪️Раніше народна депутатка Марʼяна Безугла стверджувала, що удар завдали по шикуванню військових, не уточнюючи, про який підрозділ мова.@babel
Ґіркін-Стрєлков про результати Ер-Ріяду і взагалі про перспективи в цій війні: "Що конкретно «виставили» Штати нам (Росії) як умови (свої умови) «врегулювання» — мені, як і всім, звичайно ж, не відомо. Можу лише підозрювати, що ці умови «для нас не дуже» — тому їх і не оголошують (поки щонайменше). Абсолютно не поділяю думку деяких своїх кореспондентів та «спів-сидільців» про те, «Трамп віддасть нам Україну за союз проти Китаю». Впевнений, що Трамп не «віддасть» нам взагалі нічого, але може «багато взяти» за саму можливість «почесної капітуляції» і обіцянки все пробачити (які ні йому, ні США, ні істеблішменту Штатів не варті нічого). При цьому Трамп анітрохи не заважатиме своїм союзникам по НАТО і навіть активно (активніше, ніж зараз) підтримувати «україну» в якості «батога», який змушує Москву прийняти саме ті рішення/поступки, які США/Трампа цілком влаштовують.Дехто активно радіє, що, мовляв, «україна не є суб'єктом переговорів». — Так, це справді так. Але ніхто не може позбавити «україну» статусу військового противника Росії, який зумів за 3 роки війни не лише уникнути розгрому, а й до кінця цього часу НА РІВНИХ протистояти ЗС Росії (або майже на рівних, що ідентично першому твердженню). Тому «скидати україну з рахунків» (вірніше, її керівництво та «політикум») поки що зарано — хоче того Вашингтон (і Москва) чи ні — думку і позицію Києва їм доведеться враховувати. А вона зрозуміла — «ніяких територіальних поступок» (і це мінімум). Змінити ситуацію можна (і треба) було «різко підвищивши ставки» і розгромивши-таки (мінімум — завдавши важкої поразки) ЗСУ. Але про це тепер питання, наскільки розумію, у Москві навіть не стоїть — що саме собою обумовлює нашу слабкість у переговорних позиціях.Підбиваючи короткий підсумок: швидкого (тижні/місяці) завершення війни я не прогнозую, покращення загальної ситуації — теж. Системна криза, в якій знаходиться наша держава, як і раніше, не має перспективи «розсмоктатися» і поглиблюватиметься.З повагою, І. В. Ґіркін19.02.2025==Погодьтесь, нам бракувало цього оптиміста, доки його було позбавлено у в'язниці обмінюватись листами зі свободою. Ніхто не дає настільки позитивної оцінки ситуації, ніж Ґіркін. Але його позиція загалом цілком раціональна і має право на існування. Принаймні, вона реальніша, ніж "Трамп-агент Краснов" чи "святкування перемоги над Україною 9мая".
​​Штайнмаєр дорікнув Маску: відповідальність не має строку давності💬"Я не думаю, що пан Маск чекає на мої поради. Але моє переконання залишається: пам'ять невитравна, відповідальність не має строку давності". Так президент Німеччини відповів на нещодавні висловлювання мільярдера Ілона Маска про те, що ФРН приділяє "занадто багато уваги минулій провині".Франк-Вальтер Штайнмаєр порекомендував усім, хто вважає, що тепер можна підвести риску під провиною Німеччини за Голокост, "приїхати сюди зараз і шукати діалогу з тими, хто вижив".💬"Те, що сталося в "Аушвіц-Біркенау" та інших німецьких концтаборах під час нацистського правління, "є частиною нашої історії, а отже, і частиною нашої ідентичності, з якою ми повинні змиритися", - сказав Штайнмаєр 27 січня під час відвідин у Польщі меморіального комплексу на території колишнього нацистського концтабору Аушвіц.У пам'ятних заходах в меморіальному комплексі беруть участь десятки глав держав та урядів, а також близько 50 колишніх в'язнів табору знищення.
«Я на ваші питання відповідати не буду». Так на запитання журналіста «Схем» відреагував голова Антимонопольного комітету Павло Кириленко, якого НАБУ та САП підозрюють в декларуванні недостовірної інформації та незаконному збагаченні на 72 мільйони гривень. Георгій Шабаєв зустрів високопосадовця біля Національного антикорупційного бюро 24 січня. На початку грудня 2024-го правоохоронці повідомили про завершення досудового розслідування. Минуло півтора місяця, з того часу Кириленко приходить до НАБУ на ознайомлення з зібраними матеріалами кримінального провадження. Після повного ознайомлення справу передадуть на розгляд до Вищого антикорупційного суду. «Схеми» запитали у Павла Кириленка, чи змінилася його позиція щодо невинуватості і скільки ще йому та захисникам потрібно часу для повного ознайомлення з документами кримінального провадження? Якою була його реакція – дивіться у короткому відео. Нагадаємо, правоохоронці розпочали кримінальне провадження 22 березня 2024 року – наступного дня після виходу матеріалу «Схем», в якому журналісти виявили, що родина посадовця у період 2020-2023 років придбала автівки і низку нерухомості у Києві й області, а також в Ужгороді загальною ринковою вартістю понад 70 мільйонів гривень, при тому що ніхто з родичів Кириленка не має бізнесу, а офіційних доходів родини не вистачило б, щоб придбати все це коштовне майно. Йдеться про великий маєток і дві земельні ділянки під Києвом, 200 квадратних метрів офісної нерухомості в столиці, два кросовери, три квартири з паркомісцями в елітних житлових комплексах Києва і четверо апартаментів із паркомісцями в Ужгороді, оформлені на батьків і бабусю дружини. У коментарі «Схемам» Кириленко заявив, що джерело статків – це стартовий капітал родини, який був сформований у 90-ті роки, коли бабуся його майбутньої дружини вигідно продала акції заводу «Стирол» у Горлівці, отримані нею як працівницею заводу. Знайти офіційне підтвердження цим операціям журналістам не вдалося. 14 серпня детективи Національного антикорупційного бюро за погодженням прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили Павлу Кириленку про підозру.
СБУ та Нацполіція ліквідували три нові схеми для ухилянтів на заході і півдні УкраїниСлужба безпеки та Національна поліція ліквідували нові схеми ухилення від мобілізації, які діяли на заході та півдні України. За результатами комплексних заходів затримано 6-х організаторів оборудок.Ділки продавали фіктивні меддовідки про інвалідність або переправляли ухилянтів за кордон в обхід контрольно-пропускних пунктів.Вартість таких «послуг» становила від 5 до 15 тис. доларів США з одного клієнта.🔹️ Так, на Закарпатті:затримано двох місцевих жителів, які намагалися вивезти ухилянта, заховавши його серед будівельного сміття. Для маскування «клієнта» ділки розмістили його на дні підводи, яку запрягли кіньми.🔹️ В Одеській області:затримано ще одних організаторів «ухилянтських схем». Ними виявилися три мешканці Подільського району віком від 21 до 25 років, які пішки виводили військовозобов’язаних за кордон через так звану «зеленку».🔹️ На Буковині:підозру отримав місцевий лікар, який після звільнення з медустанови продавав ухилянтам фіктивні меддовідки про наявність 2 групи інвалідності.Для реалізації оборудки він використовував особисті зв’язки у МСЕК.За викритими фактами організаторам оборудок повідомлено про підозру відповідно до вчинених злочинів за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 3 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України з наданням порад, вказівок, вчинена за попередньою змовою групою осіб); ч. 3 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаної з вимаганням такої вигоди).Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 9 років тюрми з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Одеській, Закарпатській та Чернівецькій областях за процесуального керівництва Малиновської окружної прокуратури міста Одеси, Мукачівської окружної та Чернівецької обласної прокуратур.
🇺🇦 45% українців вважають, що перемога Трампа наближує завершення бойових дій, - опитування КМІСУтім, з них вважають, що мир стає значно ближчим - 15%, а решта 30% говорять, що мир стає лише трохи ближчим. Про те, що мир, навпаки, стає більш віддаленим, говорять 14% (про значне віддалення – 5%, про деяке – 9%). Решта 40% або вважають, що нічого не зміниться, або не змогли визначитися зі своєю думкою. Соціологи наголошують, що наближення миру не означає, що він може бути справедливим для України.Меншість українців мають категоричні погляди з цього питання.Так, лише 7% переконані, що мир може бути повністю справедливий для України. І лише 11% мають думку, що мир буде повністю несправедливий для України. Більшість же українців перебувають між цими крайніми думками й питання більше в пропорції – чи буде більше виконання вимог України, чи, навпаки, більше виконання вимог Росії.Загалом же 23% українців вважають, що при каденції Трампа у США мир буде переважно або повністю справедливим для України. Вважають, що буде переважно чи повністю несправедливим – 31%. Ще 29% вважають, що буде і виконання вимог України, і поступки Росії й важко сказати, чого саме буде більше. Решта 18% не змогли визначитися із своєю думкою. @censor_net | Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8
🇺🇸 У Пентагоні розкрили деталі запиту Байдена до Конгресу на 24 млрд дол. для України$8 млрд хочуть закласти на програму USAI (ініціатива сприяння безпеці України), і $16 млрд - на поповнення складів США, щоб була можливість формувати нові пакети допомоги за програмою PDA (програма президентських повноважень).Додаткове фінансування має вирішальне значення для того, щоб уряд США міг ефективно реагувати на ситуацію в Україні до кінця 2025 фінансового року, кажуть в Пентагоні.Адміністрація Байдена вирішила не виносити підтримку для України в окремий запит, а включить її в "пакетний" законопроєкт виняткового фінансування, який включає також витрати на інші речі на 2025 фінансовий рік. Цей законопроєкт Конгрес може розглянути ще цього року.В будь-якому разі, для затвердження додаткового фінансування для України необхідно буде схвалення більшості обох палат Конгресу. На цю мить контроль над Сенатом зберігають демократи, у Палаті представників більшість мають республіканці.@censor_net | Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8