Fuente
Закрита Веломайстерня | Після 2 тижнів на 1Х та на змаганнях, виглядає так, що я більше не пов...
6 610 Vistas/Alcance
2025-09-27 14:51
Mensaje №1374
Після 2 тижнів на 1Х та на змаганнях, виглядає так, що я більше не повернусь на 2Х в шосе. Хоча й лабораторні тести показують що здебільшого 2Х більш ефективна. Але в лабораторних тестах не враховували людський фактор. Це звісно залежить від звичок людини,але на графіках видно як використовувалась маленька зірка, при тому що касета стояла 10-28, при 10-33 чи 10-36, маленька зірка використовувалась б приблизно ніколи. Мені, на холмах,немає сенсу декілька разів перемикати front derraileur туди сюди, простіше пару ват втратити на перекосі ланцюга. Так робить, на мою думку, більшість спортсменів. До того ж, це завжди ризик що впаде ланцюг. По-друге, перемкнувши на маленьку зірку, часто люди продовжують на ній їхати далі, використовуючи маленькі зірочки касети, що зменшує ККД. Це, лабораторні тести теж не враховують. Проаналізувавши свій патерн перемикання, дійшов то висновку що мені не потрібні 2 зірки, й скоріш за все я заощаджу вати на аеродинаміці/вазі, та не втрачу за рахунок перекосу.