Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Закрита Веломайстерня
Añadido 14 jul. 2024

Закрита Веломайстерня

@vasilebike
Número de suscriptores: 4 035
Fotos: 1,100
Videos: 50
Enlaces: 251
Descripción:
Це канал про велосипеди від Василя Капущак (Vasile Capusceac). Ми обговорюємо світ навколо велосипеду.
Fuente

Закрита Веломайстерня | Після 2 тижнів на 1Х та на змаганнях, виглядає так, що я більше не пов...

Logotipo de la comunidad de telegram - Закрита Веломайстерня Закрита Веломайстерня @vasilebike
6 610 Vistas/Alcance 2025-09-27 14:51 Mensaje №1374
Після 2 тижнів на 1Х та на змаганнях, виглядає так, що я більше не повернусь на 2Х в шосе. Хоча й лабораторні тести показують що здебільшого 2Х більш ефективна. Але в лабораторних тестах не враховували людський фактор. Це звісно залежить від звичок людини,але на графіках видно як використовувалась маленька зірка, при тому що касета стояла 10-28, при 10-33 чи 10-36, маленька зірка використовувалась б приблизно ніколи. Мені, на холмах,немає сенсу декілька разів перемикати front derraileur туди сюди, простіше пару ват втратити на перекосі ланцюга. Так робить, на мою думку, більшість спортсменів. До того ж, це завжди ризик що впаде ланцюг. По-друге, перемкнувши на маленьку зірку, часто люди продовжують на ній їхати далі, використовуючи маленькі зірочки касети, що зменшує ККД. Це, лабораторні тести теж не враховують. Проаналізувавши свій патерн перемикання, дійшов то висновку що мені не потрібні 2 зірки, й скоріш за все я заощаджу вати на аеродинаміці/вазі, та не втрачу за рахунок перекосу.