Fuente
Сергій Каліман/Василівська територіальна громада | 22 січня, з нагоди Дня Соборності України, Василівська міська територі...
1 220 Vistas/Alcance
2026-01-23 10:33
Mensaje №8001
22 січня, з нагоди Дня Соборності України, Василівська міська територіальна громада долучилася до спільного заходу у форматі телемарафону разом із громадами-партнерами національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».З вітальним словом виступив начальник ВМВА Сергій Каліман. У своєму зверненні він наголосив, що для громад, які живуть в умовах війни та часткової окупації, єдність — це не абстрактне поняття, а реальна основа стійкості, взаємної підтримки та майбутнього відновлення. Проєкт «Пліч-о-пліч», за його словами, — це довіра, швидка допомога, спільні рішення та конкретні дії для підтримки людей, зокрема дітей, молоді, родин Захисників, ветеранів і тих, хто втратив дім, але зберіг віру в повернення та мирне майбутнє.Захід пройшов у теплій, партнерській атмосфері, де кожна громада мала можливість особисто привітати побратимів із Днем Соборності України та підтвердити готовність і надалі діяти разом.Василівська міська військова адміністрація щиро дякує громадам-побратимам за співпрацю, відкритість і постійну підтримку. Саме так — через узгоджені дії, довіру та взаємну відповідальність — формується справжня сила України.Пліч-о-пліч — до Перемоги. 🇺🇦