Fuente
Сергій Каліман/Василівська територіальна громада | Дорогі мешканці Василівської громади!Шановні колеги, наші діти, наші н...
1 840 Vistas/Alcance
2026-01-01 07:06
Mensaje №7871
Дорогі мешканці Василівської громади!Шановні колеги, наші діти, наші незламні захисники і захисниці!Цей Новий рік ми знову зустрічаємо не у Василівці, але всі ми добре знаємо: дім — це не лише місце на мапі. Це люди, спогади, зв’язок між нами. І цей зв’язок ми зберегли, де б сьогодні не були — у Запоріжжі, в інших містах України чи за кордоном.Хочу подякувати кожному, хто залишається частиною громади, підтримує одне одного, цікавиться справами Василівки й не втрачає відчуття «ми». Саме це тримає нас разом і дає впевненість у завтрашньому дні.Особливі слова — нашим дітям. Нехай у новому році у вас буде більше радості, нових відкриттів, друзів і щасливих моментів. Ми, дорослі, маємо зробити все, щоб ваше дитинство було світлішим.Дякую колегам, працівникам міської ради та міської військової адміністрації, освітянам, медикам, соціальним працівникам, усім, хто продовжує працювати для громади в умовах війни та релокації. Ваша відданість — це приклад справжньої відданості людям.Низький уклін і безмежна вдячність нашим захисникам і захисницям. Саме завдяки вам ми маємо шанс зустрічати Новий рік, мріяти, працювати і вірити. Ви — наш щит і наша гордість.Нехай 2026 рік стане роком витримки, єдності та надії. Роком, у якому ми ще на крок ближче до деокупації, Перемоги та повернення додому.Бажаю кожній родині миру, здоров’я, тепла й віри. Нехай у новому році буде більше світла, більше радості, і більше зустрічей.Ми вистоїмо. Ми повернемося. Ми обов’язково знову зустрінемо Новий рік у нашій, вільній Василівці.З повагою,начальник Василівської міської військової адміністраціїСергій Каліман