Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - VANGUARD ⚪️
Añadido 14 jul. 2024

VANGUARD ⚪️

@vanguard_spacepro
Número de suscriptores: 57
Fotos: 10,700
Videos: 2,740
Enlaces: 6,190
Descripción:
VANGUARD– український телеграм-канал мілітарі сегменту, про ракети, авіацію, ППО та інше. –Лише достовірна інформація –Перевірений матеріал –Аналітика –Інформація про озброєння https://www.youtube.com/channel/UCNB8kLeZxRdyEA64 –Статті, подкасти, огляди
Fuente

VANGUARD ⚪️ | Ракета Трембіта ... Це гірше за палямніца палуніца паляниця...Я розумі...

Logotipo de la comunidad de telegram - VANGUARD △ VANGUARD ⚪️ @vanguard_spacepro
4 300 Vistas/Alcance 2025-01-03 10:46 Mensaje №16248
Ракета Трембіта ... Це гірше за палямніца палуніца паляниця...Я розумію, що тіпи на ініціативі , хочуть там взяти і довести , що гаражні технології зараз можуть перевершити розробки профільних КБ (спойлер : ні) Тіпи на свій виріб вирішили поставити ПуПРД - пульсуючий , прямоточний реактивний двигун. Він не має жодної рухомої деталі. Здавалося все просто.А ху... фіг там. Цей двигун працює лише в конкретних умовах: Конкретна висотаКонкретна швидкістьКонкретна швидкість зустрічного вітруА коли , є необхідним стартувати з землі - то з ймовірністю 1% це вийде. А все інше - фіаско. Бо , необхідно вивести ракету на визначену висоту і при цьому, щоб вона мала швидкість руху при якій не здуватиме паливну суміш/вогняний спалах і щоб при цьому був достатній повітряний потік для ефективного згоряння палива.При невеликих змінах висоти/швидкості - нічого критичного не буде.Але якщо спочатку все було заточено під висоту 100 метрів і швидкість 300 км/год.То на 150 метрів вже ніхуя працювати не буде.І це одна з багатьох причин, чому такі двигуні ніхто не використовує в своїх виробах. Бо вони працюють в жорстких умовах, ти не можеш їх просто змінити. Маленька зміна і треба змінювати швидкість або взагалі конструкцію (довжину і розміщення форсунки, камеру згоряння) Я не розумію, чому ті люди, з очевидно якоюсь освітою вибрали завідомо тупиковий і максимально не ефективний варіант рушія. Тому знову ж таки: гаражні технології і ініціативи успішні там - де державні структури не мають років досвіду. Більшість засобів ураження на великі відстані виготовлені державними структурами - і це не просто так , бо вони показали свою кращу ефективність над збірками з каналізаційних труб. Банально приклад "Лютий".Я мовчу, про те що її з 2022 не можуть запустити.На цьому поки все , будуть питання по цьому - пишіть .Всіх люблю і обіймаю