⚡Доклад того самого хлопчика, який успішно закріпився як на Дачах, так і в ХерсоніКривоногов Іван Олександрович, 12.07.2002, 1 мсб 24 мспчерговий "доброволець", який вирішив заробити грошей на війні28.05.2023 підписав контракт і дуже швидко зрозумів куди він потрапив. тож вже 23.06.2023 пішов у СОЧ (на відео сказав що у СЗЧ 😅 )переховувався на території рф, після чого вирішив з'їздити до Донецька. там його затримала військова поліція окупантів, після чого посадила практично на місяць у камеру в місцевій комендатуріпізніше його відправили в Перевальне, де він підписав смертний вирок з міндовбойобами рфпісля прибуття у Виноградне (Херсонської області) командир батальйону одразу почав вимагати гроші на електросамокати, які використовуються для штурміву разі відмови погрожували моментальною відправкою на острови і Дачі, звідки, за їхніми словами, він уже не повернетьсяоскільки грошей у нього не було, командування 24 мотострілецького полку виконало свою обіцянку, і наш любитель пригод був відправлений на штурм Дач на нашому Херсонському напрямкуперед відправкою всі смертники отримали наказ у разі чого не здаватися в полон, а замість цього підривати себе гранатою.але в кращих традиціях армії рф - гранати для самоліквідації на всіх не вистачило 🤣доповідь закінчено. хлопчик успішно закріплюватиметься в таборі для полонених. чекає на підкріплення, з огляду на те, що воно якраз повинно було йому допомогти "закріплюватися" в Херсоні 😜Взято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
⚡Ексклюзив з телефону полоненого + сам полонений з Торецького напрямку. Узятий у полон нашою 82 ДШВДудченко Валерій Володимирович, позивний "Стаф", 18.02.2002, м. Новоросійськ, с. Глібовське, 150 мсд 163 тпрозповів історію про те, як "росіяни своїх не кидають". На завдання їх закотили чотирьох: він, "Ангел", "Гром" і "Самара"...мали закріпитися в Полтавці, але дорогою натрапили на українських військових, після чого почалася перестрілка"Грома поранили, ми з Ангелом взяли весь удар на себе. Я за Громом стежив і мигцем побачив, що Самара переміщається. Ну, я подумав - позицію поміняти, а потім зрозумів, що він нас просто кинув. Я знав, що він точно відповість за свій вчинок. Коли ми відкотилися, і я побачив Самару - я його відпиздив. Через нього загинув наш товариш Грім. Ось так у нашій групі опинився зрадник", - розповідає наш "герой"."герой" радить за жодних обставин не підписувати контракту з міндовбойобі рф: краще у в'язниці відсидіти, ніж вбивати, ранити і розбивати чужі сім'їна ексклюзивному відео з телефону полоненого можна побачити типовий процес "виховання" в російській армії 🤪Взято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
⚡ Другий полонений зі 150-ої дивізії, якого взяли бійці з Азова. Здався в полон при спробі показати ганчірку в н.п. ПетрівкаЛатухін Євген Максимович, 16.12.2002, Волгоградська область, м. Краснослобідськ, 150 мсд 102 мсп 1 бат, штурмовий загін спеціального призначеннязаймався ремонтом авто, потім його вербанули на контракт з міндовбойобі рф. сказали, що служитиме під Ростовом, у підсумку полетів на учбку, а далі на штурмкаже, що вже в учбці до них почали ставитися як до м'ясаз дрона в Петрівці їм скинули 3 батончики і ганчірку. у підсумку вони вийшли, розтягнули ганчірку, їх зняли з дрона, а потім кинуликоли по них почали працювати - вони перебігли в підвал в очікуванні підтримкийому говорили, що "русской речи" в Україні немає, у підсумку бійці з Азова за допомогою "русской речи" взяли їх у полон. отакої 😅каже, що виявилося в України витратний матеріал це дрони, а у расеї - люди, звичайнів принципі, так воно і вийшлочерез пропаганду русняві летять кудись проти когось воювати, а потім виявляється, що федеральні піздаболи за наказом головного піздабола в кремлі напіздели, і все"герой" відео чекає обміну, не поранений, живий, здоровий. Погодився обміняти себе на будь-якого бійця Азова в полоніВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
⚡Перший полонений зі 150-ої дивізії, якого взяли бійці з Азова. Здався в полон при спробі показати ганчірку в н.п. ПетрівкаНіколаєв Павло Сергійович, 16.08.1989, м. Волгоград, 150 мсд 102 мсп 1 бат, штурмовий загін спеціального призначеннякаже, що на Есвео полетів через боргислужив на зв'язку, а потім приїхали дядьки і запакували чоловік 200 (за його словами) на "навчання"коли потрапив уже на фронт, зрозумів - йому "пиздец"полетів закріплюватися з "товаришем", посидів у підвалі, потім їм скинули ганчірку - їх зняли з дрона, і кинули. отакої 😅уже зрозумів, що їх використовували нібито "для ЗМІ", і кинули. за підсумком вирішили здатися в полон Азовукаже, що вони - "м'ясо"закликає не підписувати контракту з міндовбойобі рф, тому що всіх "відправлять на фарш". всі обіцянки мовляв "ні ти в штурм не підеш" - повний пиздежну хоч до "героя" відео дійшло що можна вижити і здатися в полонтепер буде спокійно чекати обміну, а рідним слід звернутися в місцевий військкомат і кілька листів уёбку в кремлі написати, щоб додав цього "героя" на обмін"герой" поводиться нормально, його ніхто не чіпав і не чіпатиме - переживати не вартоВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
Дуже цікава бесіда з іще одним полоненим, узятим на найактивнішому напрямку на зараз - ПокровськомуФедоров Микола Євгенович 26.12.1987, перевели в вч 93992, 6 танковий полк 90 танкової дивізії 1 мотострілецький батальйонкаже, що при штабі займався документацією. записував дуже багато "зниклих безвісти" (читати як здохлих)каже, що є 12 томів різних книг, де записано від А до Я здохлих і зниклих безвісти - каже, що дуууже багато загиблих руснявих солдатів. дивно, телевізор же каже, що "патерь нет"стверджує, що русняве командування абсолютно в курсі, скільки у них втрат, тому що все записано, відомо, хто в якому складі, коли і куди пішовкаже, завдання у командування просте: якомога більше істот відправити на штурми і їх обнулити, щоб потім на пів року виїхати в тил на расеюдля того, щоб це зробити, їхня комплектація має бути не більшою за 7-8%, ось вам і пояснення чому вони, як таргани, лізуть і чому їх відправляють - вони всі мають здохнути, бажано швидшекаже, що на м'ясо пускають обов'язково всіх: зеків, контрактників, мобілізованих. потрібно якнайшвидше обнулити полкирозповідає про втрати їхніх підрозділів під час минулорічної літньої Покровської кампанії, каже, що їх близько 5 000 (тільки підтверджених)після Селидового каже що кількість втрат зростає навіть заразописав як останнім часом "вербують" добровольців, по суті найобують - дуже цікава система з пакування лохів на ЕсВЕОдавно у нас таких бесід не було, багато чого цікавого розповів не на камерутака ось ціна "просувань" під Покровськом - тисячі вбитих, зниклих безвісти, або поранені, які здихають на чужій земліале вони ж уже всіх убили і всіх знищили, не плутайтестарий підор з телека ще не таке розповістьВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
Росіяни по-звірячому вдарили по Сумах. Просто по місту, по звичайних вулицях – з реактивної артилерії. Абсолютно свідомий удар по цивільних. Зараз триває рятувальна операція. Багато поранених. Станом на цей час відомо про трьох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Усі служби задіяні, щоб допомогти всім постраждалим. Відомо про щонайменше один снаряд РСЗВ, що не розірвався. Цей снаряд пробив стіну кімнати звичайної квартири на 9-му поверсі. Все, що треба знати про російське «бажання» закінчити цю війну. Очевидно, що без тиску світу, без рішучих кроків Сполучених Штатів, Європи та всіх у світі, хто має силу, Путін не погодиться навіть на припинення вогню. Жодного дня Росія не припиняє ударів по містах і селах України. Кожного дня ми втрачаємо своїх людей через російський терор. Щодня Росія дає приводи для посилення санкцій проти неї та збільшення підтримки нашого захисту. І я дякую всім у світі, хто просуває саме такий порядок денний: санкції за агресію та вбивства людей, допомога захисту життя українців.
Сили оборони взяли в полон перших військових КНДР, які воювали проти України на КурщиніВоїни Сил оборони України взяли у полон перших військовослужбовців Північної Кореї, які воювали за рашистів на Курщині. Таким чином Служба безпеки України, яка документує і розслідує відповідні злочини, отримала беззаперечні докази участі КНДР у війні рф проти нашої держави.Йдеться про двох військових Північної Кореї, одного з яких 9 січня 2025 року захопили бійці тактичної групи № 84 ССО, а іншого – воїни-десантники Збройних Сил України. Одразу після взяття у полон іноземцям надали всю необхідну медичну допомогу, як це передбачено Женевською конвенцією. Для проведення першочергових слідчих заходів їх доставили до Києва. Вони утримуються в належних умовах, що відповідають вимогам міжнародного законодавства.Полонені не розмовляють українською, англійською чи російською мовами, тож спілкування з ними відбувається через перекладачів корейської мови у взаємодії із розвідкою Південної Кореї НРС.На момент взяття у полон один із іноземців мав при собі військовий квиток російського зразка, виданий на ім’я іншої особи із реєстрацією у Республіці Тува рф. А інший взагалі був без документів. Під час допиту військовий КНДР, у якого було знайдено квиток, заявив співробітникам СБУ, що цей документ йому видали в росії восени 2024 року. Тоді, за його словами, частина бойових підрозділів Північної Кореї протягом одного тижня проходила злагодження із угрупованнями рашистів. Сам він заявив, що народився у 2005 році, обіймав посаду стрільця і проходив військову службу у Північній Кореї із 2021 року. Примітно, що полонений, так само як і російські військові на початку повномасштабного вторгнення, наголошує, що їхав нібито на навчання, а не на війну проти України. Інший військовополонений підтвердив свідчення свого «напарника». Частину відповідей на запитання він давав письмово, оскільки у нього травмована щелепа. За попередніми даними, він 1999 року народження, а у війську КНДР служить з 2016 року на посаді снайпера-розвідника.Наразі СБУ проводить необхідні слідчі заходи для встановлення всіх обставин участі військових КНДР у війні рф проти України. Слідство ведеться за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора за ст. 437 Кримінального кодексу України (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни).
⚡️ ЗБИТО 44 УДАРНИХ БПЛА➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖У ніч на 26 жовтня 2024 року (із 19.00 25 жовтня) противник атакує Україну ракетами різних типів, ударними БпЛА типу «Shahed» та дронами невстановленого типу.Радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 98-ти засобів повітряного нападу противника:- 3 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 (із території Криму);- 2 керованих авіаційних ракет Х-59 (із повітряного простору в Брянської обл.– рф.);- 2 ракет невстановленого типу (із Бєлгородської обл. –рф.);- 91 ворожого БпЛА (райони пусків: Курськ, Орел – рф.). Повітряний напад відбиває авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.Ракетами ворог вдарив по об’єктах цивільної інфраструктури Сумщини та Дніпра. На жаль, є загиблі серед цивільного населення.💥 Щодо ударних БпЛА, то в результаті протиповітряного бою станом на 12.00 підтверджено збиття 44 ворожих БпЛА у Кіровоградській, Сумській, Чернігівській, Київській, Черкаській, Вінницькій, Житомирській, Хмельницькій та Курській областях.Один БпЛА вийшов з повітряного простору в напрямку Білорусі. 44 російських безпілотники локаційно втрачено, ще 1 ворожий БпЛА – в повітряному просторі України. ❗️Бойова робота триває! Інформація оновлюється.Не ігноруйте повітряну тривогу!🇺🇦 Разом – до перемоги!
⚡️ЗБИТО 42 БПЛА ТА 4 КЕРОВАНІ АВІАЦІЙНІ РАКЕТИ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖У ніч на 19 жовтня 2024 року (із 21.00 18 жовтня) російські окупанти завдали удару по Україні керованими авіаційним ракетами (район пусків – акваторія Чорного моря), ударними БпЛА типу «Shahed» та дронами невстановленого типу (райони пусків: Курськ, Єйськ, Приморсько-Ахтарськ – рф.).Радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід понад 100 повітряних цілей: до 98-ти ворожих безпілотників та шість керованих авіаційних ракет Х-59/69. Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.💥 Станом на 12.00 в результаті протиповітряного бою збито 4 керовані авіаційні ракети Х-59/69.Також на цю годину є підтвердження про збиття 42 ворожих БпЛА в Одеській, Сумській, Черкаській, Київській, Кіровоградській, Чернігівській, Полтавській, Миколаївській та Херсонській областях.46 російських безпілотників наразі локаційно втрачено, інформація щодо збиття/падіння уточнюється та оновлюється. Кілька ворожих БпЛА – ще в повітряному просторі України. Бойова робота триває! 🇺🇦 Разом – до перемоги!