Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Валки, шо там? 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

Валки, шо там? 🇺🇦

@valkyoperatyvno
Número de suscriptores: 4 699
Fotos: 2,440
Videos: 229
Enlaces: 1,880
Descripción:
🤖 Написати: @valkysho_bot ☕️ Підтримати: donatello.to/valkyshotam ❇️ Реклама: t.me/vlkrek_bot 💬 Чат: t.me/valkychat 📣 Базарчик: t.me/valkybazar
Fuente

Валки, шо там? 🇺🇦 | Вже з наступної доби у більшості регіонів України відчутно похолодає. ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Валки, шо там? 🇺🇦 Валки, шо там? 🇺🇦 @valkyoperatyvno
2 190 Vistas/Alcance 2026-01-08 15:37 Mensaje №21012
Вже з наступної доби у більшості регіонів України відчутно похолодає. Сильні морози будуть досить тривалими, а отже – суттєво зросте і рівень енергоспоживання. За таких умов, дотримання рекомендацій щодо раціонального споживання електроенергії (особливо у години пікових навантажень вранці та увечері) – допоможе збалансувати енергосистему та дозволить зменшити обсяг вимушено запроваджених обмежень. Врахування споживачами загалом дуже нескладних порад – має стати внеском кожного у боротьбі із планами ворога занурити українців у пітьму:🔹будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно;🔹вимикайте світло в порожніх кімнатах та кабінетах;🔹вимикайте з розеток електроприлади, якими не користуєтесь;🔹за можливості, перенесіть енергоємні процеси (прання, нагрів бойлера, роботу посудомийної машини) на нічний час – після 23:00;🔹максимально обмежте користування електрообігрівачами, не використовуйте їх у години пікового споживання вранці та увечері (08:00 – 11:00; 16:00 – 22:00);🔹подбайте про заміну ламп розжарювання на енергозберігаючі;🔹за можливості, користуйтеся енергоощадною побутовою технікою;🔹після появи світла за графіком – починайте користуватись потужними електроприладами не раніше, ніж через 20 хвилин;🔹не вмикайте кілька потужних приладів одночасно. Причина вимушеного застосування заходів обмеження – це наслідки російських обстрілів. Якби масованих ракетно-дронових атак на енергооб’єкти у жовтні-грудні минулого року не було – ми пройшли б період сильних морозів взагалі без відключень. За нинішніх умов, якщо кожен споживач докладе хоча б мінімальних зусиль для економії електроенергії вдома та на роботі – це суттєво посилить стійкість нашої енергосистеми та зробить періоди вимушених знеструмлень коротшими.