Fuente
МОТОСЕКТА "Свідки Валєри" | Як ми з Кабачком назву для секти обиралиПродовження.- Та ладно! Як Сві...
334 Vistas/Alcance
2026-01-28 14:48
Mensaje №1113
Як ми з Кабачком назву для секти обиралиПродовження.- Та ладно! Як Свідки Єгови? Серйозно?! – для мене це був прямий виклик конкуруючій організації та ще й визнаній секті.- Точно! Секта Свідків Валєри!Кабачок за словом до кишені ніколи не ліз і у висловах не стримував себе. Для мене натомість це було надто сміливо і потребувало деякого часу, щоб сягнути меж такого нахабства.- Що, прям “секта”? Не надто різко? – я говорив з рівня своєї тодішньої традиційності.- Ну, он же є “Секта свідків голу на 62-й хвилині”! Чому не може бути Секти Свідків Валєри?Я погодився зі стьобом, але собі занотував, що напролом йти не треба і всі три слова не обов’язково завжди разом ставити. Навіщо бентежити населення чи вступати у пряму конфронтацію з Єговою?Згодом час розставив правильні акценти, традиція перетворилася на релігію, яку ми очолили, і стьоб став нашою вірою. Подібно до інших конфесій, але “у профіль”, як то кажуть. Так ми маємо тепер назву “Свідки Валєри”, а для визначення формату додаємо “Мотосекта”.Байки від Пастора, 1.1