Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Vadim Moroz / Rivne
Añadido 14 jul. 2024

Vadim Moroz / Rivne

@vadimoroz10
Número de suscriptores: 208
Fotos: 741
Videos: 102
Enlaces: 651
Descripción:
Доброго вечора, ми з України 📍Новини 📍Актуальні події 📍Власні думки
Fuente

Vadim Moroz / Rivne | Є результат, є суспільний резонанс і, сподіваюся, є додатковий контрол...

Logotipo de la comunidad de telegram - Vadim Moroz / Rivne Vadim Moroz / Rivne @vadimoroz10
106 Vistas/Alcance 2025-02-14 07:26 Mensaje №1658
🤔Є результат, є суспільний резонанс і, сподіваюся, є додатковий контроль. Це добре.😳А те, що сюжет щодо проблеми із харчуванням військових у міській лікарні Рівного використовують у власних цілях (кожен своїх), то це їхня справа. Тільки, якось пізно спохватилися, активно реагувати потрібно було два тижні тому.👇🏻А тепер деталі, кому цікаво. У нас на Телеканал "ITV media group" досить дієво працює гаряча лінія. Ось номер: 096 496 0000🤝Маєте що розказати - телефонуйте. Або пишіть. Будемо розбиратися.📍Тема із харчуванням військових у міській лікарні саме від небайдужих глядачів. Там мова про конкретний період часу (січень 2025) і про конкретного військового, який публічно висловив своє невдоволення їжею (були й інші), яка на фото. І мав цілковите право на обурення, правда ж?🧐З огляду на коментарі та поширення, тема була варта сюжету на телебаченні. Так, це може для когось дивно, але коли людину щось не влаштовує, то вона має право про це розказати. А ті, хто за це відповідають, мають реагувати. Наче все просто. Повідомила про цю тему нам підприємиця, яка й відгукнулася на прохання військових і привезла їм їжу. ❗️Після її візиту і нашого сюжету, ситуація наче покращилася. Як нас запевнили у лікарні, знайшли причину, чому система дала збій, бо раніше нарікань на їжу практично не було, і все виправили. Сподіваюся, що надалі таких ситуацій не буде, бо з огляду на тендери, то харчувати у міській лікарні мають чудово. Гроші на це є. 👇🏻Кілька фото із тендерів, щоб було розуміння, які продукти купують. І поруч фото того, що було у військових. І ось той самий сюжет: https://www.facebook.com/share/v/1F14bjJ22z/?mibextid=wwXIfr