Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ⚽️В АУТІ!
Añadido 06 ene. 2025

⚽️В АУТІ!

@v_auti
Número de suscriptores: 53
Fotos: 1,240
Videos: 124
Enlaces: 58
Descripción:
Футбол та довколофутболля. Обговорюємо головні футбольні новини, плітки, трансфери, результати матчів та багато іншого. Постійні футбольні вікторини на твої знання футболу та розіграші призів!

👥 Número de suscriptores

53
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -4

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

⚽️ВАУТІ! 2026-04-24
⚽️В АУТІ! 2025-01-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 24 26-03-26 21:42
Дорогі українці. Сьогодні ми програли Швеції 0 на 2, і я хочу сказати відверто.Ми зробили це свідомо. Їхати на чемпіонат Трампа? Ні, дякуємо.Нам вистачає переговорів з цією людиною і без футболу. Хлопці подивились новини, порадились і сказали "Тренере, ми краще вдома". Судаков обіцяв батькам приїхати на літо. Забарний записався на курси водіїв трактора. Трубін хоче нарешті відпочити і подивитись серіали. Це не поразка. Це перемога здорового глузду.Щодо Швеції. Ця країна з нами з першого дня. Зброя, санкції, підтримка в ЄС, голос у кожній резолюції. Ну як ми могли їм не віддати цей матч?Ґюкереш забив двічі, і кожен його гол це наше "дякуємо" шведському народу. Це не футбол. Це дипломатія найвищого рівня. Потужна, красива, незламна.Ми нікому не програли. Ми обрали. Бо Україна завжди обирає сама. Ми непереможні, нездоланні, і ми вирішуємо де і коли нам грати. Сьогодні ми вирішили не грати. І зробили це блискуче.Слава Україні. До зустрічі в Лізі Націй. Там покажемо всю потужність.@MAGAtramp_ua
👁 26 25-09-09 18:54
⚽️ «Я хочу вибачитися. Я хочу, щоб зараз українці підтримували гравців». Емоційні слова Сергія Реброва на пресконференції після матчу з Азербайджаном.«Я хочу вибачитися. Дійсно, усі очікували від нас... Навіть якби ми виграли 1-0, казали б, що це мало. Але ви бачили, у нас дуже багато травмованих гравців, навіть сьогодні не могли використати Гуцуляка, який учора отримав пошкодження. Тому важко на цьому рівні грати. У нас триває війна, тому треба підтримувати один одного, треба підтримувати свою збірну», – сказав Сергій Ребров на пресконференції після матчу з Азербайджаном (1:1). «Мене можуть хаяти після кожної гри, навіть якщо ми виграли у Бельгії - чому ви так погано грали перший тайм. Це завжди так, на жаль. Тому я хочу вболівальникам сказати - ми зараз усі підтримуємо ЗСУ, наші збройні сили. Але збірна - це та ж Україна, тут усі працюють на максимум. І я, і гравці. Я хочу, щоб зараз українці підтримували гравців. Ще ми нічого не програли, у нас ще багато ігор. Так, у нас уже немає ніяких шансів на поразку, але зараз, я впевнений, що зараз гравці розуміють - нема шансів на поразку.Так, я згоден, ми заслужили цю критику, але ми ще нікуди не вилетіли».