Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Añadido 12 oct. 2021

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

@uzhrada
Número de suscriptores: 8 457
Fotos: 30,900
Videos: 1,520
Enlaces: 2,330
Descripción:
Орган місцевого самоврядування
Fuente

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка | Сцена Закарпатської обласної філармонії напередодні занурилася в атмос...

🎼 Сцена Закарпатської обласної філармонії напередодні занурилася в атмосферу піднесення, хвилювання та високого мистецтва. Тут відбулося урочисте вручення свідоцтв випускникам 2026 рокуУжгородської музичної школи №1.Це свято стало логічним завершенням років наполегливої праці, репетицій та творчого підйому юних талантів.Як розповіла директорка закладу Олена Охрим, цього року початкову мистецьку освіту здобули 53 випускники базового підрівня: 31 учень на відділі «фортепіано», 7 на відділі струнно-смичкових інструментів, по 6 випускників на відділах духових та ударних інструментів і народних інструментів, а також 3 випускники по класу сольного співу на вокально-хоровому відділі. Усім їм в урочистій обстановці вручили свідоцтва про завершення навчання, а 22 вихованцям, які закінчили школу на відмінно, додатково вручили Похвальні листи за високі досягнення у навчанні. Надзвичайно приємно, що п’ятеро цьогорічних випускників уже визначилися зі своїм майбутнім покликанням і планують продовжити професійне навчання у вищих навчальних закладах, зокрема в Ужгородському музичному фаховому коледжі імені Д. Є. Задора.Офіційна частина заходу гармонійно переплелася з яскравим звітним концертом, де свої найкращі номери виконали найяскравіші випускники школи. На головній філармонійній сцені краю виступили Анастасія Камінська (фортепіано, вокал), Катерина Микита (фортепіано), Ніколь Бедя і Кароліна Пекар (домра), Олеся Поп (флейта), Юліана Бонь, Анастасія Грицай та Ольга Сабов (скрипка). Для всіх молодих артистів це було дуже хвилююче, адже виступати в переповненій залі, де присутні друзі, батьки та викладачі – надзвичайно відповідальна місія.👏Вітаємо випускників та бажаємо їм нових творчих досягнень!