Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Американський 🚀 піхотинець
Añadido 06 dic. 2025

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1
Número de suscriptores: 93 709
Fotos: 11,300
Videos: 3,470
Enlaces: 9,450
Descripción:
Infantryman - ✅ Sniper - ✅ Sergeant - ✅ Є інформація, фото-відео? - @info_11B_bot (нікнейм залиште для відповіді) Розбан: @SaintUA @clearlynobody @MadSniper Бажаєте допомогти? PayPal: [email protected] https://www.buymeacoffee.com/infantryman

👥 Número de suscriptores

93 709
Promedio/Día:: -33
Promedio/Tiempo:: -210
Promedio/Mes:: -1207

👁️ Vistas promedio por mensaje

37 980
Promedio/Día:: 32,000
Promedio/Tiempo:: 35,329
ERR: 40.53%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Хлопці та дівчата, на дворі вже майже літо, а спека та сонце - то не жарти, будь ласка пийте вдосталь води. Вдосталь, це для кожного організму індивідуально, але часто-густо в межах 2 - 4+ літрів води на добу, саме води!Це дійсно критично важливо.Не робіть помилку, не наражайте себе на небезпеку! Ваші внутрішні органи, суглоби та головне, ваш мозок( у кого він в цьому трешу ще лишився), для нормального функціонування потребує воду в достатній кількості. Тому, будь ласка, пийте воду та не доводьте себе до зневоднення, "перегріву" та теплового - сонячного удару. За можливості їжте солону їжу, сіль потроху затримує воду в організмі та заміщує ті мікроелементи які виходять разом з потом і т.д. Ізотоніки, агов спортсмени та туристи покажіть своїм побратимам ці штуки, то прекрасна річ! Не дорога та смачна.Stay HYDRATED! P.S. кава, енергетики та інші смачні та "корисні" напої можуть інколи призвести до зворотньго результату, тому будь ласка, не зловживайте енергетиками та солодкими газованими напоями.Американський піхотинець
Маршкидок сьогодні - це давно не "олдскульна армійська тєма", а базова навичка сучасного бійця, особливо коли мова іде про відбір та підготовку спецпрезначенців (Q-курс мої вітання).У війні, де небо постійно контролюють дрони, а будь-яка техніка стає ціллю для FPV та артилерії, усе частіше "кілометри до позиції" доводиться проходити пішки. З рюкзаком, бронею, БК, водою, зброєю та іншим майном.І тут дуже швидко стає видно різницю між людиною, яка просто "має фізуху" і людиною, яка реально вміє працювати під навантаженням.Маршкидок тренує не лише витривалість та силу ніг.Він:- збільшує щільність кісткової тканини- адаптує сухожилля та зв'язки- стабілізує та тренує гомілкостоп- знижує ризик стрес-переломів- укріплює спину- вчить тіло довго працювати під вагою, залишаючись функціональним- готує психіку до втоми та дискомфорту- дуже сильно розвиває витривалістьЄ багато нюансів, не знаючи яких можна сильно нашкодити собі та своєму організму, тому - необхідно тренуватися з розумінням того, що ви робите і для чого. Про це розкажу пізніше. Тренуватись потрібно не просто з одним рюкзаком. В реальності у вас буде ваша зброя - автомат, кулемет, для стройової - ноут та принтер(жартую). Або ще додаткове спорядження. Тому нормальний марш повинен проходити або зі штатною зброєю, або з МГМ, кувалдою - ломакою... Ремінь не використовуємо, "зброю" несемо в руках, для додаткового навантаження та тренувань м'язів стабілізаторів, плечей, рук, сили хвату...3-4 кг "автомата" через 15 -20км дуже сильно змінюють:- баланс- роботу плечей- темп руху- втому рук та спини- приходить розуміння, прозріння та чітке усвідомлення, що ти ще сладкий і малий падаван і є куди рости. Найголовніше правило тут дуже просте - не треба одразу вриватись в "20 км з 30 кг". Організм адаптується поступово.Починайте з:- нормального рамного рюкзака- штатної зброї, ММГ, кувалди - ломаки (3-5 кг вистачить за очі)- дистанція 5-6 км;- стартова вага сухого рюкзака 10-15 кг;- спокійний темп щоб зрозуміти що і як;- регулярні тренування(2 на тиждень вистачить за очі, 3-4 не для всіх підійде) Маршкидок це не спорт, не челендж, не прикол.Це здатність:дійти до позиції;донести спорядження та БК;не розвалитись по дорозі;і після цього ще бути готовим "працювати".Бажаєте знати більше?Американський піхотинець
Хлопцям, які в цьому перехопленні наробили багато дохлої русні потрібна невеличка допомога. Подробиці ось тут: https://x.com/i/status/2053742001779040740Або тут:Екіпажу з яким я воював разом весь 24-25 рік потрібні VTX-и, 35 штук (це модуль в фпв який відповідає за передачу зображення).Напрямок: Куп'янськ-Дворічна.Необхідна сума - 173 000 (якщо постачальник зробить знижку за кількість - може купимо навіть 36-37 штук).Якщо хтось зможе нам їх купити, або хоча б частину їх оплатити (рахунок від постачальника, все як положено) - будемо дуже вдячні.Банка: send.monobank.ua/jar/6jjLKx83N14874 1000 2667 5598Приклад роботи цього екіпажу: випадок який вже можна публікувати (пройшло достатньо часу).Пілот загнав фпвшку в один з останніх уцілілих погребів, після чого ловимо ось цей перехват (тоді ми знали назви всіх точок підорів).Що цікаво - у підарів там був мій тезко 🤣Там вже зібрана значна частина, але ви завжди можете допомогти хоча б репостом. Дякую. P.S. як вам перехоплення? Американський піхотинець
Літо вже не за горами, а на позиціях із водою буває важко. Захід на позицію та вихід з неї - складний і, скажімо так, тривалий процес. Не завжди можна вийти вчасно, а іноді взагалі неможливо вийти у хоч якісь притомні строки.Тому, будь ласка, подумайте про те, щоб мати із собою невеликий портативний індивідуальний фільтр для води. Їх зараз безліч: LifeStraw, Sawyer, Platypus та інші. Вони легкі, близько 60 грам, відносно недорогі від 1000 до 3000+ гривень, дуже компактні та можуть відфільтрувати тисячі літрів води.Більшість таких фільтрів очищують воду за допомогою мембранних мікрофільтрів. В середині фільтра є велика кількість дуже тонких порожнистих волокон або мікропориста мембрана. Вода проходить крізь ці мікроскопічні пори, а все, що більше за них, залишається зовні. Тобто фільтр працює як дуже дрібне сито, тільки на мікроскопічному рівні.Такі мембрани зазвичай затримують бактерії, найпростіших паразитів, личинки, частинки бруду, мул, пісок, органічні домішки та мікропластик. Зокрема вони можуть прибирати з води кишкову паличку, сальмонелу, лямблії та інші небезпечні мікроорганізми, які часто трапляються у природних або забруднених джерелах води.Але є важливий момент: більшість таких польових фільтрів не прибирають віруси, солі важких металів, хімічні забруднення, паливо, мастило чи отруйні речовини. Тому не варто фільтрувати воду з місць, де є явне хімічне забруднення, розливи пального, мастила, трупи свинособак, залишки боєприпасів або дуууже підозрілий запах. Такі фільтри можна використовувати по-різному. Можна пити воду безпосередньо з калюжі, ставка, річки, струмка чи іншого джерела. Можна накрутити фільтр на пляшку і пити вже з неї. А можна стиснути пляшку і профільтрувати воду через фільтр в іншу ємність. Це проста, але надзвичайно корисна річ.Також дуже раджу взяти із собою на позицію трохи звичайної "Білизни" або всім відомої хлорки. 2 - 4 краплі "хлорки" можуть знезаразити до літра води приблизно за 30 хвилин. Так, у води буде специфічний запах, але якщо інших варіантів немає, а витрачати гроші на фільтр ви не можете, бо все пішло на слоти та дрочильні оренду розйобаної хати, корчі, касу підрозділа, родину тощо, то це краще, ніж пити необроблену воду. Бо і вскип'ятити не завжди є можливість...Можна налити трошки хлорки в невелику ємність з-під крапель і такого запасу вистачить на притомну кількість води.Пам'ятайте: якщо вода більш-менш прозора, наприклад із джерела, але ви не впевнені в її якості, можна додати 2 краплі хлорки на літр. Якщо вода каламутна, з калюжі або стояча, краще додати 4 краплі на літр і почекати приблизно 30 хвилин. Логістика на фронті максимально складна. НРК може не доїхати, дрон може не долетіти і не скинути посилку. А якщо у вас буде така проста річ, як фільтр для води або маленька ємність із хлоркою, вам не доведеться мучитися від спраги чи ковтати стоячу воду з жабуринням. Спитайте звідки я це знаю... Про те як і куди збирати дощову воду, коли Прозора закінчується, думаю, розказувати не треба.Ось перелік фільтрів, які широко відомі серед туристів та військових своєю якістю:LifeStraw Personal LifeStraw Peak SoloLifeStraw Peak PersonalSawyer SqueezePlatypus QuickDrawЗробіть репост, будь ласка, це реально важливо. Американський піхотинець
#медичнеКоли ця моя фотографія, почала гуляти інтернетом, звісно я почала гуляти за нею і читати коментарі.Хто просто вкрав фото і не тегав нас горіть в пекліІ саме страшне для мене відкриття було - "експертні" люди. Я ніколи не візьмусь судити повний кейс по одному фото, без пояснень учасників події. Тому що не все ясно, не видимий повний обсяг ситуації.І чого тільки ми не читали: комір на шию, на пластикові ноші його і привʼязати до них, не тампонувати бо пошкодите спинний мозок (?) і інші тисячі непроханих порад.Значить, ось реалії кейса, як воно було:Десь близько четвертої ранку нас підняли зі страшними словами: блять, там уламок в шию, піздєц, чувак стікає, його несуть.Бачите, да? Повна трагедія, до якої не кожен медик буде готовий морально, плюс створення паніки така тєма. Як на справді виявилось: Прийшов тіп, не ворушить головою бо страшно, на біль скарг НЕМАЄ, масованої кровотечі теж. Говорить, дихає, при огляді це єдине поранення (НОСІТЬ НАВУШНИКИ І ГОРЖЕТИ). Пораненню пара годин, довго йшов. Надана допомога:ТХА (про всякий, ми не бачимо що всередині), тампонування комбат гаузом, фіксація бандажем (уламка і тампонування) через руку. За три години знаходження у нас маємо дві проблеми - він хоче лягти і починає щось там нити. Рішення:Посадити спиною до себе, притримувати голову і дати відпочити. Начислити 25 декскето. Пробув він у нас 7 годин, ми з напарником почергово тримаємо голову і даємо тіпу подрімати, перевіряємо поранення, неможлива евакуація ніяким іншим способок окрім його ногами. Рішення як його виводити з ускладнених позицій: тримає провідника який йде попереду за плече, провідник ним повертає і керує, щоб не вертілась голова. Успішний вихід, успішний евак і доставка на стабік. Дістали уламок, зашили, зафіксували. Ніяких ускладнень. Ви щось робили б по іншому? Окей. Ми робили як робили. Складнощі були тільки в вузькому проміжку під кінець тампонування - ножиці допомогли. Поранення шиї завжди викликає неабиякий страх. Знаю інструкторів які досі носять кейси в стилі: поранення в шиї - сто відсотків 200.І вчать цьому курсантів. Не вчіть курсантів хуйні, з пораненням в шию рятують і ще й як рятують. Цьомки-бомки тим хто дочитав. Марік, якщо ти це читаєш і воротиш шиєю - ти мені ще винен патч і каву, я все памʼятаю.
Інклоли треба дати задню....це було давно і не зі мною, але я не певен. Кондиціонер в ХАМВІ не витримав перший. Вся «система» охолодження екіпажу цих броньованих машинок надзвичайно ненадійна та примхлива, чого не скажеш про самі броньовички. Ми отримали чималу порцію зброї та дефіцитного БК зі складу РАО, який знаходився далеко в тилу і тепер, погрузивши весь цей скарб в багажник та на задні сидіння помалу їхали назад в сектор. Літо, спека, пилюга, розбиті дороги, війскова техніка, цивільні авто та латані-перелатані корчі були нашими сусідами та компанією. Добре, що за межами сектору, ми познімали з себе броню та шоломи і їхали в убаксах, хоч якийсь невеличкий комфорт. Назустріч нам проїхав здоровенний Ошкош, який віз на причепі пошкоджений танчик, на відновлення, в глибокий тил… Дороги, які й до того не були рівними, після подібних приколів, з важкою технікою, перетворювалися на напрямки з величезною швидкістю. Кілька блокпостів проїхали майже не спиняючись, швидко обмінялися «словами» та й все. Спинилися під навісом розбитої заправки, одягнули броню, підготували шоломи та зброю, трошки розім’яли ноги. Їздити в ХАМВІ, коли ти 194 см - це задоволення набагато нижче середнього. За старою звичкою я хукто протер лобове бронескло та усі інші «вікна», бо вечоріло і пилюка з брудом на лобовому були абсолютно небажані. Перевірили Старлінк - працює, глянули на моторолу - батарея ще жива. Сіли та поїхали далі.Навколо гупало та свистіло, цукорок пищав, а Старлінк перестав працювати, у нього бувають такі моменти, в підтримку ж не позвонишь, хєхє. З посадки, повз яку ми проїзжали, уєбав танчик, добряче так увалив і якщо б ми були метрів на 30-40 ближче і без навушників, то я ще б на ліве вухо глухим став, до пари, так би мовити. Побратим за кермом поправив шолом та притиснув щільніше чебурашки з пелторами до вух, я зробив те саме, тільки мої кріплення прості звичайні 3М. Попередили своїх, в рацію, що через 5 маленьких будемо. Ще пара посадок, розвалене КАБАми, артою та усім чим можна село та будемо на місці. Цукорок лаятися не припиняв, а ми майже доїхали. Повільно під’їзжаючи по глибокій колії грунтової дороги, до місця де «десант - земля», ми спинилися, буквально на кілька секунд, щоб озирнутися та з’ясувати де лишилося місце, щоб сховати ХАМВІ. Побратим викрутив кермо, втикнув задню передачу і тільки но рушив, як десь поруч добряче шарахнуло. Броня авто та навушники приглушили вибух. І поки авто доїжджало, ще кілька метрів з кількох сторін почали вискакувати розвідники, кричати, махати руками - типу «небо» та «валіть звідси нафіг». Коробка в драйв та вперед-вперед... - Мені здалося, що це десанти знову свою граматику розчехлили та працюють, — сказав я. - Мені теж, - підтримав мене Побратим.Але ситуація виявилась набагато цікавішою. Батарейка в рації сіла, Старлінк не працював, тому ми не чули попереджень від наших, що над нами літав підарський орлан, а поруч з ним і сраний ланцет… Зваливши з місця «парковки», ми зробили величезне коло та заїхавши з іншого боку, по ще більше розбитій дорозі, яка перетворилася на велитенську калюжу, що тоненьким струмком текла в ставок… Добре, що це все прикривали настільки густі дерева, що між ними, бувало, ховали свій танчик хлопці з сімдесятдвійки. Запаркували авто та накрили його заздалегідь підготованими сітками, підійшли до своїх, які знову чекали на нас. - Ви якого дідька не відповідаєте? Вас же ледь ланцетом не уєбало!Майже в один голос спитали хлопці. - Так радєйка мавчала, а Старлінк ще на під’їзді заглючив та здох, синій хєр перевіриш. Відповіддю були хитання головами та сміхуйочки. Ми нормально привіталися та пішли розвантажувати зброю, дефіцитний БК та усе інше, що змогли привезти цього разу, в тому числі і такі дефіцитні на фротні енергетики та смаколики. Поки все тягали я уявив собі наскільки весело та яксраво горів би наш ХАМВІ разом з нами в середені, якщо б в останній момент Побратим не дав задню. Таймінг просто нереально крутий, пощастило так пощастило.Американський піхотинець
Треба зрозуміти, що саме сталося в Києві. Необхідно усвідомити наступне: один калічний руснявий дегенерат, з абсолютно всратою вогнепальною зброєю (хто знає, той знає, "мисливський" карабін з пістолетним калібром, тьфу) просто показав, що в Україні взагалі немає поліції, що правоохоронна система це просто абсолютне ніщо, яке є тільки на папері і в витратах з бюджету. Відео, де "поліція" в броні та зі зброєю зйобує зі швидкістю спринтерів - тому прямий доказ.Критично важливо пам’ятати, що у літнього київського двірника - Олександра Григоровича, більше мужності, совісті, честі та відповідальності, ніж у поліцейських мусорів, депутатів, міністрів та іншої шобли, бо він собою закрив дитину та помер у лікарні, від отриманих поранень… А вся кончена владна вертикаль сере під себе та робить чвяк-хуяк, думаючи, що забудуть. Звісно, забудуть. Більшість забуде, але дехто - ні. І саме тому одразу почалася тупа програма з відбілювання мусорів в мережі інтернет та по "ящику". І "стражі порядку" різко почали рятувати оленів - косуль, затримувати якихось тіпів, які хуярять з незрозумілого пістолета в повітря, та робити іншу дичину. Ні разу не зрежисована хєрь. Я вірю, я повірив!А по-факту маємо, що за всі роки реформи, яка мала б мусорів перетворити на поліцейських, — вийшло патужне ніхуя (за рідкими виключеннями, котрі скоріше підкреслюють невдачу), де "поліція не навчена воювати в окопах" і не може впоратись із поїхавшим уйобком-вбивцею в Києві. Маємо поліцейських, які не знають того, як "звучить" пістолетний калібр, зате пречудово бігають. Поліцейських, які бояться за своє життя набагато більше, ніж цивільні, ніж навіть хлопчик, який каже: "Не рятуйте мене, врятуйте мого тата." Поліцейські в броні, з табельною зброєю, замість того щоб адекватно відреагувати на загрозу, замість того щоб укритися за автівками, щоб хоча б один раз вистрілити в бік гандона, який на їхніх очах вбиває цивільних, - не роблять ніхєра. Ці поторочі навіть аптечок на собі не мають, у воюючій країні, де прилетіти може щохвилини, з будь-якого боку.Зате єбанат-міністр приїжджає світити своїм тупим єбалом і пиздіти на камери в армійському броніку, в кольорах мультикаму. Все чітко. Так тримати.Тобто, ще раз: один дегенерат з карабіном у пістолетному калібрі, без броні, без гранат, без димів, без автоматичної зброї, серед білого дня, спокійно ходив по столиці та вбивав людей. Уявіть собі, що зможе накоїти підготований індивід або кілька - з автоматичною зброєю, в правильному калібрі, в броні, та з відповідними навичками. Просто уявіть, що буде і чим це закінчиться...Дуже-дуже цікаво, чим це все закінчиться. Американський піхотинець
Після публікації відео з нагрудної камери ментів (поліцейськими, цих людей, я назвати не можу) в мене є питання. Ви реально хочете мені сказати, що в країні де 5й рік йде повномасштабна війна, де прилетіти може куди завгодно за лічені хвилини і тривога часто не встигає пролунати, поліція не носить на собі аптечки? Реально?Аптечка лежить бляха в авто...Можна спитати чому аптечка була не з собою? В чому проблема? Немає відповідної службової інструкції? Чи може здорового глузду та мізків?Це сраний сюрр... Так не повинно бути. Тобто мусора воювати не навчені, зі слів єбаната міністра, давати відсіч дегенерату зі зброю, який серед білого дня, вбиває цивільних, дорослих та дітей, теж, а носити аптечки в ВОЮЮЮЧІЙ КРАЇНІ вони теж виходить не навчені?Серед всієї кодли, тільки Маршал виявився людиною, всі ж інші - йобане ніщо, без честі, сумління, професійної етики. Тупі, непрофесійні, корумповані та жадібні мусора, починаючи з міністра...Тепер з кожної праски понеслась інфа про те як мусора відважно рятують косуль, затримують тіпа який стріляв на вулиці з пістолета, та інших тупий брєд, щоб якось змістити фокус уваги від абсолютно дикої ситуації, яка сталася в столиці.Браво! Молодці. Так тримати. Чисто для розуміння ПОВНІСТЮ укомплектована аптечка, по типу американського IFAK 2, важить приблизно 800-900 грамів, вагу можна зменшити за рахунок новішого коменційного підсумка.Будь ласка, носіть з собою засоби першої допомоги, будь ласка, зберіть собі аптечку та БУДЬ ЛАСКА навчіться застосовувати засоби першої домедичної допомоги.Американський піхотинець
Трагедія в Київі. Кончений (руснявий?) виродок влаштував стрілянину від якої загинули та отримали поранення пересічні громадяни.В цей самий час з вікон люди знімають поведінку мусорів. Які при наявності зброї та броні (судячи по тому, як на них жилети сидять) при звуках пострілів просто зйобуються, кидаючи напризволяще всіх і вся, в тому числі вже поранену людину, судячи з відео. .Ці мусора не навчені АБСОЛЮТНО нічому, вони навіть по звуку пострілів не можуть зрозуміти, що це за калібр і що саме цей калібр не несе загрози їх внутрішнім органам, які прикриті бронею. Навіть на відео абсолютно чітко чутно, що вогонь ведеться з пістолетного калібру, це абсолютно явно не штурмова гвинтівка, не калаш, не 12 калібр, а срані пістолетні кулі... Вони не намагаються подбати про поранену особу, повалити її на землю, відтягнути за авто, вони не дічтаючи зброю просто зйобують. Тепер фото типів з корду, можна питання: нахіба у цього рекса турнікети в заводській упаковці в напашнику? І ще один, судячи по кольору стрічки та формі воротка - або дешевий китай, або маловірогідно, але, CAT перших генерацій? Щоб нахуй що? Позорисько... Зате камеру та вілкокс за овердохєра долларів на шоломі чітко видно, дуже важливі речі, угумс. В піхоті також роскоші як вілкокс майже не зустрінеш. Зате тут, ммм. Тьфу.Одразу вилізла тупа хєрь, яка є міністром внутрішніх справ, та сама яка: "поліція не навчена воювати" та навалила дичини, а мала б скласти повноваження і піти з посади, прямісенько на фронт, щоб навчитись. Але ні, зараз цей главмусор разом з дебілоїдною владою нароблять "чудових" справ, ще більше закрутять гайки, встановлять ще хз скільки камер, спиздять чергові мільйони, нагородять тишком-нишком зброєю "своїх" і далі будуть розповідати про те, що звичайні українці не повинні мати зброю. Просто уявіть собі, що з вікон по виродку, який влаштував стрілянину не телефони знімають а умовні АРки з оптикою навалюють, чи просто перехожі після перших пострілів з нього друшлаг зробили. Бо мусора, як видно по відео, не спроможні на це. Але ніііт, короткоствол тільки обраним типу мусорів, депутатів та іншої прикоритної мразоти... Закону про зброю немає, закону про самозахист немає. Не-на-ча-сі!Американський піхотинець
Давно нічого не постив, майже нічого не писав, але це не привід не подякувати кожному з вас за те, що ви робили та робите для Підрозділу. Це не одразу помітно, але саме завдяки вашій постійній допомозі, підтримці та довірі в нас є змога робити безліч речей, без яких ми б просто не вивезли.На фото, критично важлива, в ситуації яка склалася - додаткова майстрерня! Де лагодяться та збираються засоби РЕБ та, що абсолютно необхідно - дрони різного ступеню складності та ваги. Замість того, щоб витрачати гроші, яких і так не багато, на складну, коштовну та довгу логістику, ми вирішили, що доцільніше буде мати виділену майстреню та спеціально підготовлених за фахом бійців, які будуть займатися подібною роботою. Ви дійсно робите надзвичайно багато для Підрозділу, ми щиро вдячні за ту абсолютно нереальну підтримку та допомогу, яку ви надаєте! Саме завдяки всім вам корчі ремонтуються та обслуговуються, РЕБи збираються та працюють, дріни літають та тягають, коли бімби для підарів, а коли і передачі для хлопців на позиціях.Дякуюємо кожному! Щиро дякуюємо! На фото результати вашої допомоги. Американський піхотинець