Fuente
Українська Православна Церква | У Мукачівському духовному училищі відбулося підсумкове засідання педаг...
4 400 Vistas/Alcance
2025-05-17 11:27
Mensaje №27215
У Мукачівському духовному училищі відбулося підсумкове засідання педагогічної ради.16 травня з благословення митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора в Мукачівському духовному училищі пройшло підсумкове засідання педагогічної ради. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Мукачівської єпархії.Засідання педагогічної ради очолив ректор училища архімандрит Лука (Томишинець).Під час заходу було розглянуто ключові питання, пов’язані з завершенням навчального року. Учасники підбили підсумки успішності вихованців і обговорили нагальні освітні виклики. Також було представлено новий зразок диплома, який невдовзі вручатиметься випускникам училища.Наприкінці засідання архімандрит Лука висловив щиру подяку викладачам за самовіддану працю, терпіння і любов, з якими вони виховують майбутніх служителів Церкви.“Педагогічна рада стала гідним підсумком ще одного плідного навчального року, сповненого духовних та наукових здобутків”, — додають у єпархії.