Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - United in Blood
Añadido 06 ene. 2025

United in Blood

@united_in_blood
Número de suscriptores: 1 743
Fotos: 699
Videos: 47
Enlaces: 887
Descripción:
Найцінніше, що є в людині - це Кров, якщо правильно з нею обходитися. Але і найгірше, що міститься в людині, також є Кров'ю, якщо вона погано з нею поводиться. Meister Eckhart _____________________________________ По всім питанням @Sych_ua_bot
Fuente

United in Blood | 28 квітня 1943 року у місті Львів була створена славетна 14-та гренаде...

Logotipo de la comunidad de telegram - United in Blood United in Blood @united_in_blood
845 Vistas/Alcance 2025-04-28 18:22 Mensaje №1782
28 квітня 1943 року у місті Львів була створена славетна 14-та гренадерська дивізія СС "Галичина". Цього дня український народ отримав нагоду стати повноправним учасником боротьби європейських націй проти московського жидобільшовизму за кращу долю і гідне місце своєї Батьківщини в Новій Європі.Тоді заклик до боротьби знайшов відгук у кращих представників української нації, які усвідомлювали, що у час великого змагу їхнє місце не в театрі, не на сонечку в парку, чи студентській лавці, а при крісі і на вістрі битви. Звісно, одна дивізія - невелика сила у масштабах фронту, але саме вона стала свідченням успішного складання іспиту на національну зрілість. СС «Галичина» була живим доказом, що Україна все ж має мужніх синів, готових взяти вирішення її долі до власних рук.‌‎ Участь у боротьбі у лавах СС – це велика честь, яку, на жаль, досі не може зрозуміти значна частина українського суспільства, вражена пострадянським і сучасним ліберальним наративом. Ми вдячні кожному, хто в той буремний час зробив правильний вибір і в лавах найсильнішої армії світу став до бою з нашим відвічним ворогом.Пам’ятаємо і пишаємося!Також до цього дня публікуємо авторський переклад відомої ССівської пісні Teufelslied на українську:Іде у бій "Галичина"За рідний край вперед!Іде в Хрестовий у похідПроти більшовизма!Під стягом Хмеля і Мазепи,Із мечем Київських князів,Із пут рідний край визволятиНаш командир в битву нас вів!І де б не пішли ми у наступСам Сірко нам сміється у слід!Ха-ха-ха-ха-ха-ха!За свободу України і свого народуМи сміло підемо у бій!