Fuente
Уляна готує | Безе🍨 Тут 2 коржі або робите 1 великий , а потім розділяєте на 2 . 5 б...
4 200 Vistas/Alcance
2024-10-28 16:00
Mensaje №163
Безе🍨 Тут 2 коржі або робите 1 великий , а потім розділяєте на 2 . 5 білків200 гр цукруЗбити 150 гр грецьких горіхів обʼєднати з 25 гр борошна і 25 гр кукуруд крохмалю. Додати до збитих білків і гарно вимішати . Я пекла при 120🌡️ 1,5 години.Ви краще знаєте свою духовку, тому я тут не порадник.Червоні коржі після охолодження замотую харчовою плівкою і відправляю до холодильника на 1 ніч😎Безе залишаю в сухому місці.Крем🍨5 жовтківЕкстракт ванілі кілька крапель200 гр цукру200 мл молокаОбєднуємо між собою, доводимо до кипіння постійно помішуючи. Маєте отримати масу подібну до згущеного молока. Якщо перестарались, і маса пішла крупинками, не хвилюйтесь, просто перебийте блендером. Коли маса охолоне, збийте 400 гр вершкового масла, і не перестаючи збивати масло, введіть легенькою цівочкою яєчний сироп. Яєчний сироп, це суміш жовтків, цукру та яєць😅Я додаю ще 30 мл бейлізу.Беремось до збирання нашого пляцка.Підрівняйте бісквіти і безе. Шматочки бісквіту, що залишились висушіть, вони знадобляться для декору.Першим кладемо бісквіт, потім безе, бісквіт, безе і знову бісквіт.Поливка в мене з рубінового шоколаду та вершків. 80 гр шоколаду і 80 гр вершків 33%.Крему щоб підрівняти має Вам вистачити.