Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Український самашедший 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

Український самашедший 🇺🇦

@ukrsamashedshii
Número de suscriptores: 657
Fotos: 12,400
Videos: 9,140
Enlaces: 2,240
Descripción:
⚡️Відео бойових зіткнень⚡️ 😈 Мертві орки 😈 ✅ Актуальна інформація ✅ 🙃 Гумор 🙃 Посилання для друзів: https://t.me/+gBuMWupOx3QyM2Y0 Буст для каналу: https://t.me/c/1759209514?boost По всіх питаннях: @sumzviaz

👥 Número de suscriptores

657
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -12

📊 Mensajes por Día

4.8
Último día: 0
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 4.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Можливо щось розвиднюється.Сенатор Білл Кітінг до Рубіо: Я впевнений, що ви знаєте: Україна, країна, яка на той час мала третій за величиною ядерний арсенал, мирно передала свою ядерну зброю відповідно до Будапештського меморандуму.І в обмін на зобов'язання США захищати Україну, якщо вона коли-небудь опиниться під загрозою. США дали Україні слово, що захищатимуть її.І я вважаю це дивовижним. У вашому вступному слові, коли ви провели нас по всьому світу і згадали 15 різних випадків, у яких ви втручалися — 15, 15 найважливіших — ви жодного разу не згадали Україну, коли визначали пріоритетність досягнень, які там є.У мене є кілька запитань щодо нашого посланця, Віткоффа. Адже він мав тривалу зустріч із путіним. Після цього він заявив, що він заслуговує на довіру.Що цей злочинець — хороший. Що він йому довіряє. Віткофф навіть дав пораду Ушакову, як підлещуватися і як маніпулювати трапомЦе не тільки викликає у мене занепокоєння і відчуття, що він не справляється зі своїми обов’язками, і його слід усунути.
казахстанський прецедент:у раді безпеки рашки засумнівалися у лояльності токаєва після рішення суду щодо «Газпрому»Наші джерела в раді безпеки рф повідомляють про «вкрай важку» реакцію на сьогоднішнє резонансне рішення Міжнародного суду Астани (МФЦА). Суд офіційно дозволив українському «Нафтогазу» примусово стягнути з «Газпрому» $1,4 млрд, визнавши рішення швейцарського арбітражу.казахстан став першою юрисдикцією, яка відкрито пішла на цей крок. Тепер під загрозою блокування та арешту опинилися абсолютно всі фінансові та матеріальні активи «Газпрому» на території республіки. За даними інсайдерів, в раді безпеки це сприйняли як прямий економічний удар у спину з боку Астани. У кулуарах відомства вже відкрито ставлять під сумнів лояльність казахстану до москви і особисто президента токаєва.У Раді безпеки вважають, що токаєв мав важелі для блокування цього токсичного кейсу, але вважав за краще продемонструвати Заходу дистанціювання від рфАналітики Радбезу вже опрацьовують пакет відповідних «асиметричних заходів». Серед них — посилення перевірок казахстанського нафтового транзиту через Каспійський трубопровідний консорціум (КТК), перегляд квот на постачання російських нафтопродуктів та жорсткість тарифної політики на залізницях.Черговий удар в псіну. путька втрачає свій вплив всюди
Активуй не активуй – усе одно дістанеш… 155 калібр📡 Мабуть усі вже бачили в мережі інформацію, що росіяни намагаються знайти «дропів» серед українських громадян, які за 30 криптошекелів готові активувати на себе російські старлінки.Це й не дивно, адже різкий перехід із капіталістичного зв’язку на «аналоговнетні» технології спричинив обвал комунікацій ворога, зупинку штурмів та дронових атак кацапа на багатьох напрямках фронту.💡Розуміючи, як відчайдушно ця пліснява шукатиме можливості відновити роботу тарілки Елона Маска і які загрози це несе, ми, разом із InformNapalm та MILITANT, вирішили «допомогти» їм та створили мережу каналів і ботів, де пропонували послуги з активації за скромну винагороду.За тиждень роботи ми отримали:📌 2420 пакетів даних на ворожі старлінки та точні позиції ворога;📌 31 звернення від зрадників охочих стати «дропами» для активації;📌 5870 $ донату від російських вояк, які відчайдушно шукали вирішення проблеми зі зв’язком.У підсумку:📌 інформація про ворожі термінали надана пану Стерненку для їхнього остаточного переведення у режим цегли (разом із особовим складом поблизу);📌дані про зрадників уже опрацьовуються працівниками наших силових структур;📌шекель, який «налутали» в кацапа, закриє кілька актуальних зборів для Сил оборони.Підписуйтесь, далі буде !P.S. Цей пост зʼявився після того, як офісники наробили пачку нашвидкоруч створених ботів і каналів, які були моментально ідентифіковані ворогом і дискредитували всю тему загалом.
Україна погодила «багаторівневий план» гарантій на випадок порушення росією перемир’я.1. 24 години: у разі порушення росією режиму тиші слідує дипломатичне попередження. Якщо воно не діє, ЗСУ отримують підтримку (моральну?) для силового припинення провокації.2. Другий етап: якщо бойові дії не припиняються, у гру вступає «Коаліція охочих»для стабілізації ситуації. (Висловлять занепокоєння?)3. Ескалація 72 години. Запускається скоординована військова відповідь західних нікчем, яка включатиме залучення збройних сил сша (а сша про це знає?)"У лютому 2022 року, коли росіяни оточили Київ з трьох сторін, я спілкувався з макроном і шольцем, і вони розповіли мені, що Україна припинить своє існування, і нам доведеться повернутися до нормального життя з росією— колишній прем'єр-міністр польщі моравецький."Тобто, це максимум, який змогли видавити з себе європейці. В рашки все ще є три доби щоб захопити чи знищити Київ, і тоді ті нікчеми полегшено зітхнуть. Але маєм, що маєм. В такому світі живемо.