Fuente
Український Південь/Херсон і область | Вітаємо спортсменів з Бериславщини! У столиці України відбулися всеукр...
481 Vistas/Alcance
2026-03-13 08:33
Mensaje №40147
Вітаємо спортсменів з Бериславщини! У столиці України відбулися всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед наймолодших спортсменів. Із 5 по 8 березня 2026 року Київ приймав чемпіонат України з багатоборства (двоборства) у приміщенні серед вихованців закладів фізичної культури і спорту. У турнірі брали участь юнаки та дівчата 2013–2014 років народження і молодші з різних регіонів країни.Бериславський район на всеукраїнській першості представляли юні спортсмени комунального закладу «Нововоронцовська ДЮСШ» Нововоронцовської громади. Підготовкою команди займався тренер-викладач Олександр Володимирович Бровко. До складу збірної увійшли Софія Лебідь, Софія Молоткова, Ангеліна Чернюк, Костянтин Дік та Іван Реутов.Програма двоборства включала декілька дисциплін: юні атлети змагалися у бігу на дистанціях 60 та 200 метрів, а також демонстрували свою силу у штовханні ядра. Кожен із учасників доклав максимум зусиль, щоб гідно представити свою команду та показати власні спортивні можливості.Своїм виступом серед представників громади вирізнився Костянтин Дік. У підсумках особистого заліку серед юнаків він здобув бронзову нагороду у програмі двоборства, демонструючи високі результати у бігу на 60 метрів та штовханні ядра - РВА.📲 Підписуйтеся на Telegram «Український Південь», щоб не пропускати важливі новини Херсонщини та України:👉 https://t.me/ukrpivden#УкраїнськийПівдень #Херсонщина #Берислав #воєннізлочини #stoprussia #новини