Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба
Añadido 10 oct. 2021

МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба

@ukrpacificus
Número de suscriptores: 3 336
Fotos: 1,520
Videos: 1,330
Enlaces: 2,390
Descripción:
Засновник і Голова Українського руху пацифістів Війна це злочин проти людства! Я засуджую військове вирішення економічних проблем! Зв'язок з Миролюбцем напряму: @Kotsaba
Fuente

МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба | РУЇНА: ХРОНІКА ВЕЛИКОГО ОБМАНУВсе починалось як веселе шоу,Під регіт м...

Logotipo de la comunidad de telegram - МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба @ukrpacificus
1 020 Vistas/Alcance 2026-01-25 11:56 Mensaje №5160
РУЇНА: ХРОНІКА ВЕЛИКОГО ОБМАНУВсе починалось як веселе шоу,Під регіт мас і вигуки «Я ваш вирок!».Сімдесят три відсотки — як завороженіЧекали миру, наче дітвора.Ви вірили у «просто перестати стріляти»,У чесні очі, в тишу без гармат.Він обіцяв вам золоті палати,А виставив лише бандитів ТЦК.Він хвацько грав членом на роялі… а зіграв на ваших долях, душах і життях.Тепер ви — паливо у мародерських чергах,А він — ваш кат на випалених шляхах.Ода "мудрішому" Членограю, Головному ТЦКашнику колишньої мирної України О ти, чий розум сяє, як зоря вночі,Прийми хвалу від тих, хто в подиві занімів!Твоя «мудрість» — це гострі катові мечі,Ти "мудро" правив… серед згарищ і димів."Мудро" закрив ти кордони на замок тугий,Щоб раб-українець не втік від розправи і ґвалту.Ти "мудро" сіяв антиросійський стрій,І в чергу на цвинтар нас гнав без антракту."Мудро" могилізація косить ряди,Поки «зелені» в тилу бенкетують на крові.Такої корупції, мародерства й бідиСвіт ще не бачив у жодному слові.Ти "мудро" в Курськ погнав найкращих на забій,Десятками тисяч вимостив свій шлях.Але в тилу, де мав би бути спокій,Зростає хаос на людських кістках.Твій трон знесе не воля, а навала —Оскаженіле бидло в брудних камуфляжах.З девізом «Смерть ж...дам!», щоб крові не ставало,Вони вже ділять владу в спалених містах.Для них росіянин — ворог, білорус — окупант, Чайковський і Булгаков -зрадники...Вони палять мости і мордують своїх.А поки триває цей дикий десант,Ти нишком готуєш заміну для всіх.На місце загиблих, на рідні руїни,Де український корінь століттями ріс,Ти кличеш рабів для своєї махини —З Сомалі й Бангладешу, під гуркіт коліс.А що ж мародери, «зелені» князьки,Що дерли три шкури з вдови і сиріт?Вони вже пакують криваві мішки,Готуючи рятувальну втечу-політ.Вони не чекатимуть бунту юрби,Їх яхти чекають в далеких морях.Лишають вони нам лиш свіжі гробиІ морок нічний на розбитих шляхах.Та золото те, що на горі зросло,Не дасть їм спокою в чужому краю.Їх спадок — прокляття, вселенськеє зло,І вічна ганьба у пекельнім строю.Народ же лишився — без прав і землі,Де народне виття чути з окраїн і площ.Ось плід твій, «мудрець», у густій цій імлі,Де замість обіцяного миру й достатку — кровавий концтабір на цинічну потіху Європи-дегенератки...😢