Fuente
Українські оперативні новини 🇺🇦 | Міністр будівництва та транспорту Угорщини Янош Лазар фактично визнав,...
238 Vistas/Alcance
2026-03-10 09:25
Mensaje №44141
🇭🇺🇺🇦 Міністр будівництва та транспорту Угорщини Янош Лазар фактично визнав, що захоплення українських інкасаторів та викрадення грошей були відповіддю Будапешта на “блокування” Україною роботи нафтопроводу “Дружба”. Він також попередив про можливість подібних “операцій” в майбутньому.Міністр зокрема заявив, що захоплені українські кошти Угорщина повертати не збирається.“Ми знаємо, що українці дуже нервують. Якщо нас шантажують, ми не можемо бути настільки дурними, щоб піддатися. Ми зробили те, що зробили, не випадково, і гроші ми їм не повернемо”, – заявив міністр.
Лазар також натякнув, що Угорщина “може готувати подібні операції й надалі”, якщо питання нафтопроводу залишиться нерозв’язаним.“Гроші поки що залишаються тут, ми чекаємо, коли відкриється нафтопровід, і чекаємо на нові грошові перекази з України через Угорщину”, – сказав посадовець.
Угорський міністр поставив під сумнів законність перевезення іноземної валюти в Україну та заявив, що “чим довше триватиме відновлення нафтопроводу, тим необхідні ретельніші розслідування” цієї справи.