Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ukrliberation
Añadido 06 dic. 2025

ukrliberation

@ukrliberation
Número de suscriptores: 15
Fotos: 7,390
Videos: 3,490
Enlaces: 2,400
Descripción:
You can view and join @ukrliberation right away.
Fuente

ukrliberation | ️Розбір "бронепрориву" ЗСУ біля Рибне (Олександрівський напрямок), про...

Logotipo de la comunidad de telegram - УКРОККУПАНТ ukrliberation @ukrliberation
393 Vistas/Alcance 2026-03-19 16:31 Mensaje №18566
⚔️Розбір "бронепрориву" ЗСУ біля Рибне (Олександрівський напрямок), про який зараз говорять OSINTери.🫡На відео, опублікованому ворогом сьогодні, видно, як неопізнана українська бронемашина (БТР?) "сарай", виїжджає з Рибного, стріляє по російським позиціям (?), та у той же момент переживає понад десяток ударів та підривається на мінах, однак продовжує рух дорогою на Успенівку. Відео обривається, потім ми бачимо ту ж догораючу машину знову у самому Рибному, та 6 загиблих десантників...Якщо чесно я давно не бачив такого масштабу втрати у нас і це безумовно величезна трагедія, честь і слава героям що загинули у цій атаці!!!🫡😭🇷🇺Можемо зробити висновок, що машина була вже на півшляху до Успенівки, однак зазнала надто серйозних для продовження руху пошкоджень та розвернулася, остаточно була зупинена на самому в'їзді назад в Рибне. Загадковим залишається те, як 6 десантників загинули усі разом і у одному ж місці, ніби одразу ж вийшовши з машини.Більшість тіл не сильно ушкоджені, тож моя теорія це те що їх розстріляли з стрілкового вогню з найближчої російської позиції. Ще раз пробачте що вдався до деталей трагедії, ідемо далі🫡📋Дата атаки, та чому її точно не треба вважати за свіжу зміну:🫡Якщо ви уважно слідкували за нашим каналом, ви навіть могли бачити моє оновлення про розширення сірої зони аж до Успенівки. Воно прямо стосується цієї атаки та взято з оновлення мапи ГШ, що відбулося 11 лютого, коли вони додали на свою мапу такий-собі "апендикс", що тягнувся аж з Злагоди до Успенівки, точно відтворюючи маршрут атаки про яку ми зараз говоримо. Бери затримку у день, і можна приблизно сказати що атака відбулась 10 лютого, тобто аж 40 днів потому. Але більш цікаве те, що "апендикс" цей до наших днів не дожив - ГШ прибрали його зі своєї мапи 23 лютого, як-би визнаючи провал атаки.Окрім того окремі її кадри публікувалися ще й 19 лютого та 9 березня, чітко підкреслюючи те що вона не нова.➡️Висновок: атаку ні в якому разі не можна охарактеризувати просуванням. Розширення "синьої зони" північніше? Невмісно, бо удари по росіянам фіксувалися і все ще фіксуються там задовго після визначеної дати атаки.Розширення "сірої зони" по маршруту атаки? Я маю на увазі, можна якщо ти не довіряєш ГШ.На моїй мапі змінювати я нічого не буду, чому - пояснив вище. Дякую за прочитання, Слава Україні!🫡Мапа