Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Економіка України
Añadido 14 jul. 2024

Економіка України

@ukreconomic
Número de suscriptores: 1 091
Fotos: 1,050
Enlaces: 3,880
Descripción:
Економічна аналітика під час війни від Інституту економічних досліджень та політичних консультацій. 🔹Про санкції проти росії: https://t.me/sanctions_a_enemy 🔹Про світові новини, важливі Україні: https://t.me/world_w_u Співробітництво => @lenashkar
Fuente

Економіка України | Україна імпортувала 512 млн куб м газу в лютому – це найбільший показн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Економіка України Економіка України @ukreconomic
286 Vistas/Alcance 2025-03-05 12:13 Mensaje №4265
Україна імпортувала 512 млн куб м газу в лютому – це найбільший показник за 1,5 рокиУ лютому 2025 року Україна значно збільшила імпорт природного газу – до 511,8 млн куб м, що стало максимальним місячним показником з вересня 2023 року. Про це свідчать розрахунки галузевого видання ExPro. Порівняно з січнем 2025 року обсяги імпорту зросли у 12 разів через низьку базу.Звідки надходив газ:▪️Словаччина: 234,4 млн куб м (45,8%)▪️Угорщина: 218 млн куб м (42,6%)▪️Польща: 59,5 млн куб м (11,6%)Чому імпорт різко зріс?▪️Російські атаки на газовидобувні об'єкти призвели до скорочення внутрішнього видобутку▪️Холодна погода в лютому спричинила підвищений попит▪️Менші запаси газу в сховищах потребували додаткових поставокТакож варто додати, що тривалий час Україна намагалася проходити майже без імпорту, покладаючись на власне видобування, через що запаси в підземних сховищах газу (ПСГ) сильно скоротилися. 📊За даними асоціації Європейських операторів підземних газових сховищ (GSE), заповненість українських ПСГ станом на 3 березня становила лише 4,9% (у 2024 році, станом на 3 березня, ПСГ була заповнена на 14,1%). У березні очікується зменшення імпорту через потепління та поступове відновлення газовидобувних об'єктів. Однак для підготовки до наступного опалювального сезону, за словами гендиректора ДТЕК Максима Тімченка, Україні потрібно буде імпортувати ще 1-2 млрд куб м газу.#енергетика 📊Підписуйтесь на канал "Економіка України" 📊