Fuente
Відень - тільки корисне! | Друзі, хочу поділитися власним досвідом і корисними порадами для тих, ...
3 400 Vistas/Alcance
2024-10-17 07:44
Mensaje №2099
Друзі, хочу поділитися власним досвідом і корисними порадами для тих, хто має авто у Відні на українських номерах🚗: 1. Перевірте дату закінчення вашої «зеленої карти» (страхування) і додайте нагадування в календарі 🗓️. Про закінчення даного типу страхівки Ваш страховий агент Вам не нагадає! 2. Поліція має доступ до української бази даних страхівок і миттєво бачить, чи застрахована ваша машина👮♂️. 3. Якщо авто стоїть без страхівки, поліція зніме номери! Вам залишать відповідне повідомлення на лобовому шклі. 4. Авто без номерів не може стояти на вулиці чи на звичайній парковці і таким авто (без номерів) не можна керувати. Протягом 24 годин його треба евакуювати (можна використати буксирувальний трос) на приватну територію, навіть якщо ви вже оформили нову страхівку, але ще не повернули номерні знаки🚛. 5. Доведеться заплатити за евакуатор (382 євро) і кожен день простою (17євро/день), якщо ваше авто без номерних знаків все-таки забрали на штраф-майданчик (район Зіммерінг)💸. 6. І найголовніше: навіть якщо ви будете готові оплатити ці суми і приїдете забирати машину о 13:30, видача авто тільки до 13:00! Платіть ще за одну добу простою😅.Будьте уважні й уникайте таких неприємностей!