Fuente
Висоцька з Брюсселя | Скандал у орбанівській партії Fidesz! Депутат Європарламенту від цієї ...
616 Vistas/Alcance
2024-08-23 10:34
Mensaje №8503
Скандал у орбанівській партії Fidesz! Депутат Європарламенту від цієї партії, Балаж Дьорфі, вчора увечері по п'яні полаявся з якоюсь жінкою, а потім ще й побився. Це стало публічно відомо. Сьогодні Дьорфі йде у відставку."Вчора ввечері я вступив у п'яну суперечку з однією жінкою, яка, на мій превеликий жаль, переросла в напад", - написав він у своєму Facebook.І додав, що "хоча я, на жаль, не пам'ятаю, що сталося, те, що я зробив, було неприйнятним".Нагадаю, попереднім депутатом Європарламенту, від партії Орбана, що був змушений піти з посади, був близький союзник Орбана Йожеф Шаєр.У 2020 році той потрапив у поле зору поліції під час поліцейського рейду на гей-вечірку в Брюсселі, що порушувала обмеження Covid-19. Депутат намагався втекти, спустившись по водостоку.Дьорфі є екс-президентом Національної сільськогосподарської палати Угорщини.Його крісло в Європарламенті може зайняти Богларка Буля, комісар Міністерства європейських справ Угорщини, яка до речі працювала в Європейській народній партії.