Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Народний прокурор | Корупція в Україні
Añadido 14 jul. 2024

Народний прокурор | Корупція в Україні

@ukrainee_true
Número de suscriptores: 1 532
Fotos: 1,570
Videos: 358
Enlaces: 2,600
Descripción:
▪️Приймаємо моментально🔥 ▪️Подолаємо корупцію в 🇺🇦 разом ▪️Співпраця та корупційні схеми для публікацій - @kovalenko_admin https://t.me/+jYmzJXDCseRiYzQy

👥 Número de suscriptores

1 532
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -23

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

"Послуги ТЦК" у судових реєстрах зафіксованих у матеріалах кримінальних справ, тобто певною мірою можна сказати "офіційні" ціни😅Бачу безліч пропозицій у мережі щодо легалізації цих платежів за відстрочку, проте підхід буде не справедливим, хтось зможе заплатити, а хтось ні. Тут слід шукати інші підходи.• $300–2000 – зняття з «розшуку»;• $2 500 - "безперешкодне" оновлення військово-облікових даних;• $3 000 – зняття з військового обліку за станом здоров'я;• $4 000 – імунітет від порядку денного;• $6 000 – щоб не їхати до ТЦК;• $6 000 – фіктивне працевлаштування на об'єкті критичної інфраструктури для отримання броні;• $7 000 — відстрочка через підроблене ухвалу суду про опіку;• $10 000 – схема фіктивної медичної евакуації за кордон у реанімобілі з номерами іншої країни;• $12 000 – "зелений коридор" через Молдову, Румунію, Польщу чи Угорщину;• $16 000 — вплив на рішення ВЛК та пакет документів для виїзду;• $18 000 – фіктивний діагноз;• $25 000 – виключення з обліку або оформлення непридатності;• $50 000 – фіктивна інвалідність та виїзд за кордон.
👋Зі справи проти Крупи зникло дві сумки з $500 тис, які вона викинула з вікна квартири під час обшуку💰Вищий антикорупційний суд не знайшов підтвердження того, що голова МСЕК Тетяна Крупа викинула з вікна квартири на вулицю дві сумки з грошима.💰 Сусід Крупи знайшов дві сумки з доларами у дворі, де живе голова МСЕК і сховав їх в своєму авто. За даними НАБУ, Крупа викинула дві сумки з вікна квартири на вулицю, які надалі були віднайдені в автомобілі марки "VOLKSWAGEN" та усередині яких знаходились кошти загалом у сумі 544 200 доларів.💰 НАБУ знайшло в телефоні Крупи переписку в Signal з ДБР і керівниками Хмельницької прокуратури. 💰 НАБУ разом з Центральним МСЕК проаналізували документи, вилучені в приміщенні Хмельницької МСЕК де працювала Тетяна Крупа і встановили, що рішення про встановлення групи інвалідності низці осіб не підтвердились. 💰 НАБУ розшукує осіб, яким Крупа безпідставно давала інвалідність. Крупа ймовірно домовлялась про хабарі за групу інвалідності під час переписок у Viber.
В КМДА сьогодні Служба Божа проводить обшуки у Департаменті соціальної та ветеранської політики КМДА, бо знову виявили дерибан.Якщо коротко - суть чергової схеми полягала у завищенні обсягів та вартості наданих послуг з перевезення соціально вразливих верств населення в межах міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам».Просто підприємцями, спільно з посадовими особами КМДА, тупо завищувалась вартість оренди автомобілів «Соціального таксі», а також кількість поїздок та фактично наданих послуг. "Бюджетні вершки" виводились через підконтрольних ФОПів, переводились у готівку та привласнювались учасниками схеми.Для штучного завищення штату та збільшення суми бюджетних коштів, яка розподілялась між учасниками оборудки, частину працівників ТОВ «Міцне здоровʼя», що надавало соціальні «послуги», працевлаштували в КНП «Психіатрія» та «Соціотерапія».За нашими даними, до схеми також причетний директор КНП «Психіатрія» Мішиєв Вʼячеслав Данилович.До обшуків в КМДА вже просто починаєш звикати. Прикро…
Сьогодні працівники столичного СБУ з самого ранку проводили обшуки у комунальному об'єднанні "Київзеленбуд".А чому? А тому що вкрали гроші… а як? а все просто…У липні 2024 року без відкритих торгів чи оголошень тендерів КО "Київзеленбуд" уклало прямий договір з ТОВ «Гудпрайс» на суму понад 9 млн. грн. (предметом угоди стали послуги з ліквідації карантинних бур’янів хімічним методом на території Києва). Договір передбачав обробку 169га міських територій, і фактично вже виплачено з бюджету близько 5,5 млн грн.Але… «Гудпрайс» це фактично будівельна компанія, і ніякими зеленими насадженнями не займається і у штаті має всього 6 працівників, це разом з директором, якщо що. Правда 5.5 млн приняла і що зробила? Правильно в листопаді цього року змінила назву, юридичну адресу, а також керівника.Ну і як результат бюджету завдали збитків на понад 5 мільйонів гривень.Сьогодні правоохоронці вилучили всі документи і тепер будуть допитувати працівників «Зеленбуду», щоб ті пояснили яким таким чином 5.5 млн пропало.