Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
Añadido 14 jul. 2024

Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?

@ukrainechelsea
Número de suscriptores: 1 878
Fotos: 24,900
Videos: 2,200
Enlaces: 28,100
Descripción:
Канал про улюблений клуб українською мовою! 💙🇺🇦 Мій патреон: patreon.com/ukrainechelsea Зарядити канал: https://t.me/ukrainechelsea?boost Створено 31 березня 2022 року. Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 Р

👥 Número de suscriptores

1 878
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +8
Promedio/Mes:: +18

👁️ Vistas promedio por mensaje

916
Promedio/Día:: 817
Promedio/Tiempo:: 988
ERR: 48.78%

📊 Mensajes por Día

7.7
Último día: 7
Promedio semanal: 8.7
Promedio por día: 7.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Пресконференція Ліама Росеньйора перед матчем проти «Астон Вілли», основні віхи.Про вчорашнє:«Розчарований. Втрачена нагода, знову. І це стосується не лише вчорашнього матчу, це про останні три гри. Виступи, як технічно, так і тактично, були хорошими. Але у найважливіші моменти ми не змогли здобути потрібну перевагу.«Дисципліну треба терміново покращувати. Терміново! Я хочу створити умови, за яких гравці почуватимуться комфортно. Якщо ти помиляєшся, то не страшно, але ти маєш робити висновки і не повторювати це знову.«Одноклубники мають допомагати. Але у підсумку відповідальність конкретно на тобі. Педру вибачився перед командою. Але я хочу побачити покращення та зміни у поведінці. І це стосується не тільки Педру.«Щодо гри, то у мене небагато зауважень. Не думаю, що хтось може сказати, що моя команда погано функціонувала у грі з Арсеналом, ну окрім двох кутових. Ми програли матч, бо не попіклувались про ключові моменти».Про «Астон Віллу»:«У них прекрасна команда з класними атакувальними гравцями. Мої футболісти знають сильні сторони кожного з гравців суперника. Це холоднокровна і класна команда. Буде дуже непросто».Про стандарти:«Наразі це ключове завдання: покращити гру на стандартах. Я останній тиждень куди більше почав приділяти цьому уваги, бо впевнений, що тут нам необхідні негайні покращення.«Просто я дивлюсь на кожен наш матч і не можу пригадати повністю програний за змістом. Тобто завжди ми грали на достойному рівні, але не здобували перевагу у ключові моменти. Це дуже розчаровує, але це частина процесу.«У мене немає жодних питань до своєї команди в плані якості та стилю. Бо ця група більш ніж спроможна грати з такою ідентичністю, яку я хочу в них бачити».Про гравців:«Ми не повинні негативно реагувати на помилки арбітрів на полі. Вибивати м‘яч і сперечатись занадто емоційно. Треба зберігати позитив і тримати себе в руках. «Бо це додає купи проблем і червоних. Як ти можеш здобувати стабільно результати, якщо у тебе кожних два матчі червоні картки?»Про агресивні стандартні положення:«Я б в кінці сезону на місці суддівського корпусу сів і переглянув правила з приводу того, як навантаження гравців у воротарському майданчику впливає на гру воротаря під час стандартів. Це потрібно змінювати. І так, ми користуємось цим, бо це дозволено, але я б це забороняв».Про те, що «ПСЖ» переніс свій матч між двома іграми з «Челсі»:«Це їхня прерогатива. Я взагалі до цього не маю жодного відношення. Ми маємо думати про свій розклад і справлятись так добре, як це тільки можливо».Про Палмера та Кукурелью:«Коул отримав невеличкий удар, він в порядку. Він виглядає цілком готовим. Він може вийти у старті на гру у середу.«Куку добре прогресує і я сподіваюсь побачити його у суботу, якщо він не зможе відновитись до середи. Естевао повернувся до тренувань на газоні, що також добре».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Більше з конференції Росеньйора сьогодні.Про інцидент із Вінісіусом та Престіанні:«Мене це розчаровує. Тут потрібен чіткий контекст. Будь-який прояв расизму в суспільстві — це неприйнятно. Я не можу говорити про інцидент, в якому все ще триває розслідування. Але якщо ти бачиш, що гравець розчарований, значить на те була своя причина».Про боротьбу за зону ЛЧ:«Зараз тільки лютий. Часу ще багато. Нам буде непросто. Ця ліга дуже конкурентна. Але ми маємо здобути своє місце в ЛЧ на наступний сезон, незалежно від обставин.«Ось вчора Вулвз провели хороший матч проти Арсеналу. Це дуже складна ліга, де кожен може обіграти кожного. Але ми маємо фокусуватись на власних виступах. Я хочу бути послідовним у нашому процесі підготовки, граємо ми проти Бернлі, Вулвз чи Сіті».Про розклад та вихідні:«Я подивився на розклад наших гравців за останні 18 місяців. Я заохочував їх поїхати кудись у сонячну країну на час вихідних. Іноді це є найкращим способом відновитись фізично і ментально».Про Делапа:«Перш за все, я звертаю увагу, як мої атакувальні гравці допомагають команді саме атакувати, який вони роблять внесок. Кожен нападник хоче забивати голи, але є багато чого іншого, окрім них. Ти завжди хочеш бачити на полі 11 атакувальних гравців та 11 оборонних в один і той же час».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Із закритої частини пресконференції Ліама Росеньйора перед сьогоднішнім матчем.Про Тосіна:«Тосін провів своє перше тренування із командою у середу. Маю на увазі повноцінне тренування. Можливо, йому буде занадто рано виходити на поле у п’ятницю. Але ми будемо приймати рішення із медичним штабом ближче до гри».Про Філіпа Йорґенсена:«Наразі Філіп не повністю готовий. Він дуже важко працює над своїм відновленням. Тедді Шерман-Лоу вже був в оренді і має чудовий досвід, як для такої стадії своєї кар’єри. Він також гарно показує себе на тренуваннях, тому я взагалі не бачу проблеми, щоб покластись на нього».Про Ромео Лавію:«Ми дозволимо йому потрапити до заявки і спробуємо дати ігровий час тільки тоді, коли за всіма параметрами можна буде поставити галочку у списку необхідних умов його відновлення».Про те, що в «Челсі» не буде матчу посеред тижня після гри з «Галл Сіті»: «Це неймовірно важливо. Це ключовий етап для відновлення гравців. Із тактичної точки зору у нас буде більше часу на підготовку до матчу з Бернлі. Із фізичної точки зору гравці відпочинуть. Це дуже і дуже важливо. Вперше за довгий час гравці мають шанс відпочити.«Та й вперше з мого приходу в клуб я та тренерський штаб маємо час трішки сісти на диван та усвідомити, де ми знаходимось і що відбувається».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🇦🇷 Маурісіо Почеттіно про Коула Палмера:«Коулу було неможливо розповідати, що рухайся от з цієї зони в цю. Це були його рухи і вони були механічними. Ні, звісно, в деяких аспектах гри в кожного мають бути механічні рухи, особливо коли ти без мʼяча.«Але в підсумку, це твоя якість і твій рівень розуміння гри. У нього був високий рівень розуміння ситуацій, він бачив простір, забігав, проходив і пробивав.«Ми не хотіли обмежувати його потенціал. Саме тому футбол — така емоційна штука. Бо гравці типу нього мають вміння створювати умови, за яких вболівальники просто скаженіють від насолоди.«Після кількох перших тренувань він прийшов до мого кабінету: "Тренере, ті гравці, що грали на моїй позиції до мене, я думаю, що я маю і можу робити трохи більше, бо в Сіті мені багато не дозволяли, що думаєте?"«Я подивився на Хесуса Переса і сказав, що бажання у цього хлопця на топовому рівні. Тільки-но прийшов, провів кілька тренувань і відчув, що він може дати більше, ніж інші футболісти цієї позиції. Це дуже розумний гравець, у якого вистачає бажання і вмінь показувати топ-рівень».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліам Росеньйор на закритій частині пресконференції відповів ще на кілька питань.Запитали, чи не працює він над прийомом м’яча після того, як не зміг вдало прийняти круглого під час гри з «Арсеналом»:«Хлопці мені згадували цей момент, ми добряче посміялись разом з цього приводу. Естевао сказав, що не може повірити, що я був професійним футболістом».Про Джеймса та Нету:«Обидва були залучені до тренувань, але тренування були за спеціально підготовленими для них програмами у рамках підготовки до матчу проти Вулвергемптону».Про Мамаду Сарра:«Усі знають, що я думаю про Мамаду. Я вважаю, що в нього є потенціал стати центральним захисником світового класу».Про захисників:«Я задоволений універсальністю своїх гравців. Трвео взагалі може грати на будь-які позиції в трійці захисту. Уеслі може грати справа, або в центрі. Мамаду також може грати на всіх трьох позиціях. Джош Ачемпонґ те саме.«Я люблю універсальність та гнучкість, особливо це важливо у нашій тактиці. Немає такого, що хтось прив’язаний до однієї позиції і ролі. Мамаду може грати на будь-якій позиції і робити це на найвищому рівні».Про Ліама Делапа в якості вінгера:«Ми хотіли відповісти на фізичну потужність Арсеналу. Якщо ви поглянете на Інкап’є, двох центральних захисників, ТІмбера на іншому фланзі, чи хто б там не грав. Це монстри, які фізично дуже сильні. Ми хотіли мати змогу відповісти на їхню фізичну потужність.«Я працював із Ліамом раніше і він вже гра під моїм керівництвом на правому фланзі і був там прекрасним. Так, йорго позиція — це дев’ятка. Але я люблю використовувати гравців на різних позиціях».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліам Росеньйор після матчу:«Нам багато з чим довелось боротись останніми днями. Провели тести на фізичну готовність сьогодні зранку, Нету та Джеймс відчували дискомфортЮ нічого серйозного, але на цей матч вони не були готові. У нас був насичений графік, але ми в непоганій формі, це мало додати нам енергії, боротьби та духу. Проте ми не створили якісних моментів біля чужих воріт. Ми доходили до останнньої третини і далі не могли нічого зробити».Про Естевао та Палмера:«Для Естевао зараз непростий період, який йому доводиться проходити у 18 років. Але в нього дуже сильний характер і я хочу побільше бачити подібного у всієї команди. Нам треба піклуватись про Коула і робити все, щоб він був з нами протягом всього сезону до кінця».Про поразку:«Я надзвичайно розчарований кожен раз, коли ми програємо. Я задоволений окремими моментами у цьому матчі, але я бачу, наскільки спустошені мої футболісти таким результатом. Ми вірили, що зможемо все перевернути. Мені дуже прикро, але ми повинні рухатись далі».Про план на гру:«На виїзді ти можеш грати із пресингом, а в підсумку поступатись 2:0 до перерви. Я випустив Палмера та Естевао на 60-й хвилині і гра розкрилась. Було відчуття, що ось зараз ми можемо забити, але цього не сталось. Свій гол вони забили в момент, коли ми вже полетіли вперед і не думали про оборону».Про те, чи вплинули травми на його план на гру:«Доступність окремих гравців завжди впливає на систему гри. Звісно, це має вплив на увесь план».Про те, що «Челсі» не вистачало гостроти в атаці, це дуже активно відзначають експерти на ТБ після матчу:«Я був експертом на ТБ. Дуже легко аналізувати все зі сторони. Але якби я пішов у високий пресинг і погнав би команду в атаку, то всі б мене почали запитувати, що я роблю і чим я думаю».Про реакцію на поразку:«Поразка — це те, чого ми ніколи не хочемо бачити. Ми зіграли 8 матчів з моменту мого приходу в клуб. Я прийшов менше місяця тому. Я бачу об’єднаність, дух, бажання вчитись і бійцівський характер в цій команді. Я хочу подивитись, як ми будемо реагувати у наступному матчі після такої поразки. У нас складний матч з Вулвз. Подивимось, як ми виглядатимемо там».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліам Росеньйор після матчу:«Найважливіше те, що ми пройшли до 1/8 фіналу цього турніру. В контексті сезону та кількості матчів це дуже важливо і це має нам допомогти. Я не мав багато часу, це не виправдання з мого боку, це факт».Про вихід Палмера після перерви:«Це було як заплановано, так і те, що він не міг грати 90 хвилин через фізичну форму. У нього не було можливості вийти сьогодні у старті і зіграти 65 чи 70 хвилин. Я думав, що нам буде важливіше підсилення пізнеіше у цьому матчі. Вважаю, що Коул був прекрасним. Треба берегти його. Те, як він працював в останні два тижні — прекрасно. Це гравець світового рівня. Ми так багато говорили про Коула останнім часом. Він щасливий і був дуже щасливим у роздягальні після матчу».Про план на матч:«Я хотів, щоб ми грали персонально по всьому полю. Я хотів бачити агресію від своєї команди. Коли Наполі почав проходити наш пресинг і грати більш прямолінійно, то дистанція між гравцями збільшувалась».Про 5 перемог у перших 6 матчах на чолі клубу:«Це не про мене. Я хочу віддати належне гравцям. Вони втратили свого тренера з причин, які мені невідомі і не залежать від мене. Так тепло прийняти нового тренера та так гарно працювати, я дуже їм вдячний. Сподіваюсь, у нас попереду ще багато подібних вечорів, як сьогоднішній».Про те, наскільки важлива ця перемога і куди б він її поставив на п’єдесталі своєї кар’єри:«Непогана перемога. Але я повторюсь, тут взагалі не про мене. Я тут, щоб перемагати, це моя робота, як тренера Челсі. Я вже думками готуюсь до матчу з Вест Гемом на вихідних».Про Жоао Педро:«Я не хочу розповідати Карло Анчелотті, як йому робити його роботу у збірній Бразилії, але я б звернув увагу на Жоао. У мене було 4 діалоги з ним у мене в кабінеті. Я думаю, Жоао вже задовбався від мого кабінету. Я казав йому, що йому варто грати інтенсивно, це його стихія і в нього є всі якості для цього».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліам Росеньйор на пресконференції перед матчем проти «Наполі», основні віхи.Про Конте:«Велика повага до нього. Перш за все, як до колишнього гравця. У нього була фантастична карʼєра. Його пристрасть на полі зараз переноситься на його команду, коли він вже є тренером. Він всім неодноразово довів, наскільки крутим менеджером він є».Про Палмера:«Він у заявці, він з нами. Чи він недоторканий і щасливий в Челсі? Так і так. Це неймовірний гравець. Я не здивований, що вся ця інформація полізла саме зараз. Прийшов новий тренер і гравець тепер незадоволений, все зрозуміло».Про «Наполі»:«Це дуже і дуже сильна команда. Їм частково не щастило останніми матчами. Ми знаємо, що це буде особливий матч та особлива атмосфера. Але нічого з цього не змінює мої плани на даний матч».Чи він говорив із директорами з приводу Палмера:«Немає жодної необхідності в цьому, щось перевірити і переконатись. Ці чутки йдуть з пустого місця, за ними нічого немає. Це все настільки віддалене від реальності, що немає сенсу це обговорювати.«Коул щасливий тут і припиніть ці спекуляції. Я розумію, що деяку інформацію треба роздувати, але це нічого за собою не має, нема сенсу це обговорювати».Про Ромео Лавію:«Він повернувся до тренувань. Звісно, враховуючи травми, все складається трохи не так, як він би сам того хотів. У нього є потенціал стати півзахисником світового класу. Ми маємо переконатись, що він повернеться повністю здоровим. Йому треба ще дещо перевірити перед тим, як розпочати повноцінні тренування та навантаження. Я у захваті від перспектив роботи з ним».Чи Кайседо — найкращий у світі:«З моєї точки зору, так. Саме як опорний півзахисник, я б на цю позицію не хотів нікого іншого зі світового футболу, тільки Мойзес. І мене навіть лякає те, що він ще такий молодий, а грає наче йому 35. Його розуміння гри просто на захмарному рівні».Про Мактомінея:«Приємно бачити, що Скотт відправився до особливої футбольної країни. Я дуже радий за нього, адже це гравець із Шотландії, із Британії. І він показує себе неймовірно в іноземному чемпіонаті. Я не здивований, він завжди був прекрасним футболістом».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🇪🇺 Потенційні розклади в Лізі Чемпіонів для «Челсі». Це все попередньо, передбачити на 100% неможливо і все суто приблизно.1️⃣ Якщо «Челсі» завершує на 7 або 8 місці (умовна перемога з «Наполі»)То в 1/8 потрапляє на 9,10,11 або 12 команди.В 1/4 — на 1 або 2.2️⃣ Якщо «Челсі» завершує на 13 або 14 місці (умовна нічия з «Наполі»)То в плей-оф раунді граємо проти 19 або 20 місця.В 1/8 — проти 3 або 4В 1/4 — проти 5 або 63️⃣ Якщо «Челсі» звершує на 15 або 16 місці (умовна поразка від «Наполі»)То в плей-оф граємо проти 17 або 18 команди.В 1/8 — проти 1 або 2.Більше про варіант, за якого ми програємо «Наполі»:Якщо «Челсі» програє з різницею в ОДИН гол, а «Спортінг» програє «Атлетіку» з Більбао, то «сині», скоріш за все, завершать не нижче 14 місця.Якщо «Челсі» програє з різницею в 2 та більше голів, то, скоріш за все, «сині» завершать 15-ми.Але якщо «Атлетік» обіграє «Спортінг», то дуже малоймовірно, що «Челсі» завершить нижче 14-го. Якщо у тому матчі буде нічия, а «Челсі» програє, то, скоріш за все, ми будемо на 15-му місці. Тому в останньому турі найцікавіший матч для нас, паралельно із протистоянням проти «Наполі», гра між «Атлетіком» та «Спортінгом».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Ліам Росеньйор після матчу:«Грати проти такого низького блоку — це постійно стукати в двері. Звісно, ми хотіли б забити свій перший гол раніше. З моментом з голом Енцо це було трохи жорстке рішення. В АПЛ це був би гол. Є речі, якими я задоволений, а є те, що нам потрібно покращувати. Вони блокували удар за ударом і робили сейв за сейвом».Про відсутність Палмера:«Це чисто перестраховка. Він відчув певний дискомфорт, дуже і дуже незначний ще у матчі з Брентфордом. Але віддаю йому належне, він дограв до кінця».Чому замінив Джеймса:«Щоб бути впевненим, що він буде готовий до наступного матчу. Я слідкую за Рісом і його станом. Я хочу, щоб він грав так багато, як тільки можливо».Про Йорґенсена:«У нього невеличка травма, так. Роб Санчес вийшов на заміну і провів чудову гру. Сподіваюсь, Філіпу буде краще вже зовсім скоро».Чому у Біллі Маккаллоха вчора на чолі був стікер Stay Connected:«Це жарти між ним та гравцями. Біллі в цьому клубі — це велика особистість, це окрема інституція. Я хочу, щоб мої гравці насолоджувались процесом і трохи розслаблялись. Було приємно бачити посмішки на обличчях. Біллі — це людина, що постійно їх смішить. Це був просто локальний жарт».Про «Наполі» наступного тижня:«Цей клуб ніколи не боїться великих матчів. Це буде непросто, Антоніо — фантастичний спеціаліст, але мене не лякає цей виклик. Ми будемо говорити про цю гру, коли прийде час».Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?