Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Україна_Сьогодні
Añadido 06 ene. 2025

Україна_Сьогодні

@uk_today
Número de suscriptores: 967
Fotos: 9,040
Videos: 1,200
Enlaces: 1,210
Descripción:
Головні новини та події в Україні 🇺🇦

👥 Número de suscriptores

967
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -7

👁️ Vistas promedio por mensaje

160
Promedio/Día:: 128
Promedio/Tiempo:: 169
ERR: 16.55%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 127 26-02-09 11:36
⚡️⚡️Уражено склад боєприпасів, пункт управління противника та підтверджено знищення складу БпЛА на території росіїУ межах заходів зі зниження наступальних спроможностей російського агресора підрозділи Сил оборони України продовжують завдавати вогневого ураження по військових об’єктах ворога на тимчасово окупованих територіях України та на території рф.⚡️Зокрема, у ніч на 9 лютого, в районі міста Суджа Курської області рф уражено пункт управління підрозділу повітряно-десантних військ противника. ⚡️На ТОТ Херсонської області, в районі н.п. Новоолексіївка, уражено склад боєприпасів ворога. ⚡️Окрім того, за результатами попередніх уражень, зокрема складу БпЛА у районі м. Ростов-на-Дону Ростовської області рф, підтверджено знищення трьох контейнерів із FPV-дронами та комплектуючими. За попередніми даними, знищено близько 6 тисяч FPV-дронів. Пошкоджень також зазнали ще декілька контейнерів із безпілотниками.🔥🧐Втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються.💪Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на послаблення наступальних можливостей і зниження бойового потенціалу російського агресора.Далі буде. 💥 Слава Україні! 🇺🇦
👁 181 26-02-04 20:19
Була доповідь нашої делегації після зустрічей сьогодні – був тристоронній формат. Також були контакти команди з американською стороною. Доповідали Рустем Умєров, Кирило Буданов, Давид Арахамія. Хлопці були на звʼязку. Ми обговорили проміжні підсумки перемовин у цей день. Продовжать завтра. Також буде вагомий крок: ми очікуємо найближчим часом обмін військовополонених. Треба повертати полонених додому. І загалом наша українська позиція дуже чітка: війну треба завершувати реально. Саме Росія повинна бути готова до цього. І також партнери мають бути готовими забезпечити це реально своїми реальними гарантіями – гарантіями безпеки, – своїм реальним тиском на агресора. І тим, щоб зараз відчувалось – щоб люди в Україні це відчували, – що ситуація справді йде до миру, до закінчення війни, а не до того, що росіяни будуть використовувати все собі на користь і продовжувати удари. Не повинно бути винагород агресору. Якщо будь-яка винагорода агресору буде, Росія з часом зірве будь-яку домовленість.
👁 166 26-01-30 18:46
Почався цей день із доповідей із регіонів: у всіх наших областях від ночі на п’ятницю справді не було ударів по об’єктах енергетики. Майже не було. Крім Донецької області, де був один удар по газовій інфраструктурі, удар авіабомб. Також зараз бачимо переорієнтацію Росії на удари по логістиці, по вузлових станціях. Зокрема, був уражений один із вагонів Укрзалізниці, спеціальний вагон-електростанція, – вранці це сталося на Дніпровщині. Важливо, що наші залізничники працюють та забезпечують сполучення в усіх регіонах. Увесь день тривали й звичні атаки дронами, авіабомбами. На Харківщині був удар балістикою по складах американської компанії «Філіп Морріс». Була значна пожежа. Були удари по Нікополю, по Херсону, прикордонних районах Харківської, Сумської та Чернігівської областей. Наше українське ставлення абсолютно дзеркальне. Американська сторона говорила про утримання від ударів по енергетиці протягом тижня, і в ніч на сьогодні відлік почався. Залежить від партнерів, звісно, – від Сполучених Штатів, – як усе це пройде. Україна готова дзеркально утримуватися від ударів, і сьогодні ми не завдавали ударів по російських енергообʼєктах.
👁 159 26-01-28 12:34
СБУ та ДБР затримали лісничого, який допоміг «вагнерівцям» зробити засідку на воїнів ЗСУ під час боїв на Харківщині у 2022 роціКонтррозвідка Служби безпеки та ДБР викрили помічника лісничого державного господарства на Харківщині, який разом з окупантами брав участь у розстрілі авто ЗСУ під час боїв за місто Ізюм у квітні 2022 року.За матеріалами справи, посадовець разом із бойовиками ворожого угруповання «Вагнер» атакував позашляховик українських воїнів на території лісового масиву в Ізюмському районі.При цьому фігурант не лише допоміг рашистам влаштувати засідку на маршруті руху Сил оборони, але й безпосередньо брав участь у нападі на військових ЗСУ.Як встановило розслідування, для вчинення злочину лісничий «втерся в довіру» до військовослужбовців однієї з бригад територіальної оборони. Він нав’язував українським воїнам свою «допомогу», запевняючи їх, що добре знає місцевість, зокрема локальні ліси.Утім, насправді лісничий ще на початку повномасштабного вторгнення налагодив контакт з рашистами і запропонував їм співпрацю у війні проти України. Як наслідок, у квітні 2022 року фігурант передав рашистам інформацію про запланований маршрут автомобіля ЗСУ через лісовий масив на території Ізюмського району. Більше того, він отримав від окупантів автоматичну зброю з боєприпасами і особисто брав участь в атаці на позашляховик. Після деокупації Ізюмського району восени 2022 року лісничий намагався «залягти на дно» і таким чином уникнути правосуддя. Однак співробітники СБУ та ДБР задокументували його причетність до злочину, встановили місцезнаходження і затримали.Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Харківській області спільно з ДБР за процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури.
👁 183 26-01-24 18:09
Була доповідь нашої делегації: зустрічі в Еміратах завершились. І це перший такий формат за доволі довгий час – дводенні тристоронні зустрічі. Багато встигли обговорити, і важливо, що розмови були конструктивними.Переговори тривали зокрема за участі військових трьох сторін. З нашого боку були сьогодні Рустем Умєров, Кирило Буданов, Андрій Гнатов, Давид Арахамія, Сергій Кислиця, Вадим Скібіцький. З американського боку були Стів Віткофф, Джаред Кушнер, Ден Дрісколл, Алекс Гринкевич, Джош Грюнбаум. З російського боку були представники воєнної розвідки та їхньої армії.Головне, на чому зосередились обговорення, – це можливі параметри закінчення війни. Дуже ціную, що є усвідомлення необхідності американського моніторингу та контролю за процесом закінчення війни й дотриманням реальної безпеки.Американська сторона піднімала питання можливих форматів утвердження параметрів закінчення війни та необхідних для цього безпекових обставин.За підсумками зустрічей цими днями, усі сторони домовились доповісти у своїх столицях щодо кожного з аспектів перемовин і узгодити з лідерами подальші кроки. Військові визначили перелік питань на можливу наступну зустріч. За умови готовності рухатись далі – а Україна готова – відбудуться наступні зустрічі, і потенційно – наступного тижня. Очікую на особисту доповідь делегації по її поверненню.Вдячний ОАЕ та особисто пану Президенту Еміратів за посередництво й готовність приймати подальші зустрічі. Україна працює заради миру й безпеки. Дякую всім, хто допомагає!
👁 220 26-01-15 06:14
За матеріалами СБУ по 15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами об’єктів Укрзалізниці на РівненщиніЗа доказовою базою Служби безпеки по 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали двоє агентів фсб, яких СБУ затримала у червні 2024 року. Фігуранти займалися підпалами релейних шаф Укрзалізниці у Рівненській області.Використовуючи диверсії на залізничній інфраструктурі регіону, ворог сподівався порушити транспортну логістику Сил оборони на заході України.Як встановило розслідування, замовлення фсб у «тандемі» виконували двоє місцевих безробітних, яких окупанти завербували через Телеграм-канал з пошуку «легких заробітків».За обіцянку швидкого «підробітку» агенти підшукали релейну шафу, яка живить семафори на одній із ліній залізничного сполучення регіону.Після погодження «цілі» з куратором від фсб, фігуранти підпалили технологічне обладнання за допомогою легкозаймистої суміші. У ході диверсії кожен з агентів відповідав за свій напрямок: один зловмисник підпалював релейну шафу, а другий – фіксував це на телефонну камеру для «звіту» фсб.Співробітники СБУ затримали фігурантів по «гарячих слідах» одразу після вчинення злочину.За матеріалами Служби безпеки суд визнав агентів винними за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану).Розслідування проводили співробітники СБУ в Рівненській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва обласної прокуратури.
👁 132 26-01-13 21:20
СБУ затримала агентів фсб, які готувалися підірвати поліцейських у Херсоні і після цього втекти до рфКонтррозвідка Служби безпеки запобігла ще одному теракту у Херсоні. За результатами дій на випередження у місті затримано двох агентів фсб, які готували замах на співробітників місцевого підрозділу Національної поліції.Як встановило розслідування, на замовлення рф фігуранти мали підірвати декілька службових авто разом з українськими правоохоронцями. У разі виконання ворожого завдання фсб обіцяла агентам «евакуацію» до росії.За матеріалами справи, підготовкою теракту займалися двоє місцевих безробітних, які потрапили до уваги рашистів в одному з проросійських Телеграм-каналів.Після вербування вони орендували квартиру поблизу будівлі Нацполіції. Далі агенти облаштували на балконі тимчасового помешкання приховану відеокамеру, яка знімала режимний об’єкт.За допомогою «спостережного пункту» фігуранти відстежували графік роботи поліцейських та їхнє переміщення на службових авто.Потім агенти мали закласти саморобні вибухові пристрої (СВП) під кузови поліцейського транспорту та дистанційно підірвати його у момент перебування там правоохоронців.Вибухівку для теракту зловмисники мали виготовити з комплектуючих, які фсб планувало передати їм за допомогою дронів з лівобережжя Херсонщини.Співробітники СБУ завчасно викрили ворожий задум, задокументували злочини російських агентів і затримали їх в орендованій оселі. При обшуках у затриманих вилучено відеообладнання, ноутбуки та смартфони із доказами роботи на рф. Також під час розслідування було встановлено, що фігуранти додатково відстежували локації Сил оборони у Херсоні та підшукували нових «кандидатів» у агенти.Слідчі СБУ повідомили затриманим про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану).Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
👁 137 25-11-25 10:46
Аварійно-рятувальні роботи тривають у Києві на двох локаціях у Дніпровському та Деснянському районах - житлових будинках, вражених російськими ударами.Сьогодні під масовану атаку потрапили також Голосіївський, Печерський, Дарницький та Святошинський райони столиці.Станом на зараз відомо про 6 загиблих та понад десять поранених. ДСНСники врятували 18 осіб. Однак є інформація, що під завалами може бути людина. На місцях працюють рятувальники ДСНС, поліція, мобільні підрозділи Міграційної служби та сервісних центрів. Слідчі документують кожен наслідок ворожих ударів - кожен воєнний злочин.Цієї ночі росія також атакувала Київщину, Дніпропетровщину, Черкащину, Одещину, Чернігівщину. Удари були спрямовані по цивільній та енергетичній інфраструктурі. Сили МВС ліквідовують наслідки на всіх локаціях.росія свідомо б’є по мирних людях і їхніх домівках, по обʼєктах життєзабезпечення. Така стратегія держави-терориста - руйнування, страх, смерть.🔍 Наші служби роблять усе, щоб врятувати кожного, хто потребує допомоги, знайти кожну людину під завалами та підтримати постраждалих.
👁 128 25-11-04 11:16
СБУ та Нацполіція викрили іноземця, який на замовлення рф займався підпалами в УкраїніСлужба безпеки та Національна поліція затримали на Київщині громадянина однієї із країн Східної Європи, який виявився агентом фсб і на замовлення ворога займався підпалами.За матеріалами справи, до уваги окупантів він потрапив, коли шукав «швидкі заробітки» після звільнення зі збройних сил у себе на батьківщині.Після вербування фсб «відрядило» іноземця до нашої держави, де він оселився в орендованій квартирі у Білій Церкві.За інструкціями російської спецслужби фігурант мав відстежувати та палити транспортні засоби українських захисників.Щоб виявити потенційні «цілі», зловмисник пішки обходив місто та фотографував авто військовослужбовців.У такий спосіб агент стежив за машиною офіцера ЗСУ, а потім у темну пору доби вилив на її капот легкозаймисту суміш та підпалив.Після цього іноземець отримав завдання підшукувати нових агентів для вербування.Співробітники СБУ затримали агента, коли він прямував в Одесу для виконання нового ворожого завдання. Під час обшуків у фігуранта вилучено смартфон із доказами роботи на ворога.Наразі затриманому повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період); ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу).Зловмисник під вартою, йому загрожує до 10 років ув’язнення.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у м. Києві та Київській області спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури.
👁 149 25-10-30 09:59
СБУ запобігла новому теракту фсб у ХарковіКонтррозвідка Служби безпеки зірвала ще одну спробу рашистів здійснити новий теракт у Харкові. За результатами дій на випередження у прифронтовому місті затримано агента фсб, який готував саморобний вибуховий пристрій та збирався підірвати його.За матеріалами справи, зловмисником виявився місцевий безробітний, який раніше був засуджений за участь у спробах захоплення Харківської облдержадміністрації у 2014 році.Тоді суд призначив йому 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном 3 роки. Саме під час випробувального періоду на зловмисника вийшов співробітник фсб, завербував його і перевів у «режим очікування».Як встановило розслідування, восени цього року окупанти через месенджер «активували» свого агента та доручили йому виготовити СВП.Невдовзі фігурант мав закласти СВП за координатами, які очікував від свого російського куратора.Під час обшуків в оселі затриманого вилучено недороблену вибухівку зі складовими до неї, а також смартфон із доказами співпраці з окупантами.Наразі слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (готування до терористичного акту за попередньою змовою групою осіб).Фігурант перебуває під вартою без права внесення застави. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.Вирішується питання щодо додаткової кваліфікації злочинних дій фігуранта.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Харківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.