Fuente
Ігор Йосипенко | У кремлі мріють про «референдум» в Одесі — чергова спроба росії легалі...
1 300 Vistas/Alcance
2025-04-29 20:33
Mensaje №5067
🤡 У кремлі мріють про «референдум» в Одесі — чергова спроба росії легалізувати загарбання через абсурдні історичні фейки.Помічник путіна патрушев озвучив чергову порцію імперської маячні: мовляв, Одеса була заснована Катериною ІІ, а тому — «історично російське місто». Нагадаємо:— До появи імперської фортеці у 1794 році на цьому місці вже існувало стародавнє поселення Хаджибей — багатокультурне, з сильним впливом татарського, українського й османського світу.— Після «заснування» Одеси Катериною місто ніколи не було етнічно чи культурно «російським». У ХІХ столітті тут жили греки, євреї, українці, болгари, молдовани, італійці, німці — кого завгодно, тільки не росіяни в домінувальній більшості.— Відомий факт: до 1917 року в Одесі більше говорили французькою та італійською, ніж російською. Місто було торговим центром Чорного моря, а не «форпостом рф».— І головне: сьогодні Одеса — серце незалежної України, яка заплатила високу ціну за свободу.Тож усі ці заяви кремля — ніщо інше, як черговий історичний ревізіонізм і намагання виправдати загарбницьку політику. Висновок: не панікуємо, але пам’ятаємо — з хворою імперією жартів немає.