Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Храм поезії (🖤)
Añadido 14 jul. 2024

Храм поезії (🖤)

@uapoets
Número de suscriptores: 1 307
Fotos: 2,760
Videos: 258
Enlaces: 2,950
Descripción:
зв'язок: @jessihalliwell чат t.me/uapoets1 прикраси t.me/inspiration_style_ua радіо t.me/virshoplitkarka поетка t.me/buryanpoetry колонія t.me/uapoets2 радіо t.me/uapoets_music творчість t.me/jessi_halliwell на каву: 4441 11103 966 1313
Fuente

Храм поезії (🖤) | Як хлопчика ти береш ротом і пестиш своїм кораловим язиком пошрамовану...

Logotipo de la comunidad de telegram - Храм поезії (🖤) Храм поезії (🖤) @uapoets
338 Vistas/Alcance 2026-05-09 16:06 Mensaje №13057
Як хлопчика ти береш ротом і пестиш своїм кораловим язиком пошрамовану душу. О жінко! Твої нутрощі - болото з малинового варення, що ловить подорожніх і затягує їх в дрімоту божественної ілюзії. Ти покриваєш їх здивовані очі вуаллю снів і примушуючи відкидати досвід, перетворюєш в маленький зародок пшениці.Горді функції твоїх вигинів, звивисті шляхи твого м'якого тіла, – здається пальці пройдуть крізь м'якіть перламутру, але ти, як непохитна твердиня космічних правил виявляєшся не до снаги навіть наймайстернішим воїнам.Кожен раз твій солодкий макрокосм, як хвилююче світло нереальної райдуги, змушує перебувати розум в гранично збудженому стані і підкорюючись звабливому випромінюванню вони повисають на клейкій ленті твого зміїного єства оспівуючи лотосне лоно своїм нескінченним лам, лам, лам…2017На долоні промінь грається, як сон, молитвою впійманий, і я спритний мисливець, уквітчую серце сонцем.У грудях зупинився вітер, коли в небі жовтий знак побачив, де чотири труби заводу, хвостами пари танцювали.Раптом ворон із хмари вийшов, в чорному вбранні людському, підійшов до мене і мовив: там, де ти є, залишайся.І тоді відповів йому мовчки: я щодня з під землі їм сонце, а тепер його їстиму в небі, після чого із’їв того птаха.Здійнялась спина моя горбом, червона роса груди вкрила, де жовте було стало сіре, де туман був, вже чую сміх льоду.Злетів я між хмар сутінкових, там побачив я жінку з дочкою, що з свого небесного куреня, черпак вогню мені винесли.В джерелі сивого грому, я зробив ковток відчайдушний, і відчув в собі жар вулкану, і зайшов до надхмарного куреня.Там стояли ті жінка з дочкою, прекрасні, як лебедиці, вони зілля вправно варили і пісню мрійливу співали.Як тільки до них потягнувся, та пісня крицею стала, сузір’я колесом збігло і вниз мене зіштовхнуло.Тепер вигнаний і вагітний, заплаканий і безпорадний, крило стирчить із уламків, обладунків моїх розбитих.І коли я родитиму в зиму, оленят маленьких безрогих, з’їдять їх срібні ведмеді, бо тепер їхня влада настане.Як сон, молитвою впійманий, я у землі на долонях, і з мого розбитого серця, б’є сонця зелений промінь.2019Анґа Зелена#анґа_зелена