Fuente
Храм поезії (🖤) | В ефірі ток шоу "Війна":плескайте в долоньки, поки вони у вас єтупотіт...
300 Vistas/Alcance
2026-02-18 10:02
Mensaje №12506
***В ефірі ток шоу "Війна":плескайте в долоньки, поки вони у вас єтупотіть ніжками, поки вони у вас є.Вітаємо наших гостейвони розкажуть, яка чудова війна.Це Андрій, йому 36, він без ногице Сергій, йому 25, він втратив рукуа це Коля, йому 48, він втратив око та вухо.А тепер місце новинам на ток-шоу "Війна":хаймерсишмаймерсиконтратакизавтра переможемоякі ми молодці.Смійтесяжартуйтерозважайтесь.- Андрій, розкажіть трішки про себе?- Немає мене давно, про що ви?- Сергію, про що ви мрієте?- Мрію про літо, і мрію про сни.- Коля, куди б ви поїхали?- В минуле, щоб не дозволити своїм йти в ту посадку.А тепер перериваємось на рекламну паузу:Набридли ось ці звичні запахи парфумів?Пропонуємо нові "Діор із запахом смерті".досконала композиція ароматів землі, крові та вогню.Не можете висунути голову з окопу, бо міни прилітають надто близько і чути, як кружляє "Орлан"?Тоді пігулки "Звичайне життя" саме для вас:приймайте по одній зранку, запивайте лате з мигдальним молоком.Обожемій!! Спеціальна пропозиція:купуйте дві упаковки "Звичайне життя"та отримайте в подарунок мікстуру "Це не про мене" та льодяники "Мені все одно".- Андрій, розкажіть як воно ми вами пишаємось?- ( Андрій мовчить ).-Сергій, як ви проводите свій час?-П'ю ліки, щоби забутись.- Коля, чи є життя після смерті?- Я не пам'ятаю, що таке життя.Дякуємо, що були з нами в ефірі ток-шоу "Війна":плескайте в долоньки, поки вони у вас єтупотіть ніжками, поки вони у вас є.Максим Кривцов#максим_кривцов