Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - домен
Añadido 06 dic. 2025

домен

@uaonlinegames
Número de suscriptores: 32
Fotos: 118
Videos: 2
Enlaces: 96
Descripción:
You can view and join @uaonlinegames right away.
Fuente

домен | Весняний вітерець приніс... ГВИНТОКРИЛИ!Що змінилось?— Авіасалон (Так,...

Logotipo de la comunidad de telegram - UA ONLINE | GTA про Україну домен @uaonlinegames
38 000 Vistas/Alcance 2026-03-19 10:01 Mensaje №259
🌸 Весняний вітерець приніс... ГВИНТОКРИЛИ!Що змінилось?Авіасалон (Так, вам не почулось, тепер можна літати😏), знайти його можна в GPS та купити гелікоптер. Завантажити свій гелікоптер можна на паркінгу у Борисполі (він також є у GPS). — Новий авторинок (тепер вам не треба стояти та продавати машину). Все системно - поставив на продаж - пішов по справам. Також з покупкою - сподобалась машина - однією кнопкою купив і поїхав. 🚁Ексклюзивний кейс «Вертолітний»: Гелікоптери:— AH-6 Littlebird— Airbus EC-135 — EC-135 Gendarmerie— MD 902 Explorer — 1970 Bell HH-1H IroquoisСкіни:— 2 чоловічих у стилі «пілотів»— 2 жіночих у стилі «пілотів»Аксесуари:— Авіаційні окуляри— Киснева маска пілота— Кепка «Авіаційна»— Кисневі балони— Рюкзак «Парашут»— Шолом пілота ✈️Інші гелікоптери:— Bell UH-1H (магазин)— Bell 206B JetRanger II (магазин)— Robinson R44 Clipper (авіасалон)— Robinson R22 (авіасалон)— Dragonfly (авіасалон)— Hughes D-500 (авіасалон) ⚙️Доповнення: Відтепер у магазині доступні функції:1) Вийти з тюрми / деморгану2) Збільшити слоти на гаражі3) Купити військовий білет— У Борисполі буде додано заправку для гелікоптерів, там ви зможете придбати авіаційне паливо (буде після рестарту)Оновлено магазин аксесуарів:— Тактичний бінокль— Гарнітура пілота— Жезл наземного диспетчера— Тактичні авіаторські окуляри— Рюкзак "Gucci"— Панама "Hermes"— Кепка "AUDI"— Рюкзак "Off-White"— Окуляри "Prada" PS: авіасалон це новий бізнес, який можна буде "зловити" о 18:00.🖥 Чат | Завантажити гру | Форум