Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Україна 24/7 | Новини 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Україна 24/7 | Новини 🇺🇦

@uaonI
Número de suscriptores: 6 320
Fotos: 11,200
Videos: 5,400
Enlaces: 6,340
Descripción:
Актуальні та важливі новини 🇺🇦 Запропонувати співпрацю: @sergey_addmi (вп, заливи не роблю) Реклама — @TeLeAds На біржі: https://teleads.com.ua/?r=gpngiztu:681 Реклама: @adsell На біржі: adsell.me/r/UrJ26O
Fuente

Україна 24/7 | Новини 🇺🇦 | Україна сьогодні веде не одну, а дві війни – Юлія Тимошенко про прихов...

Logotipo de la comunidad de telegram - Україна 24/7 | Новини 🇺🇦 Україна 24/7 | Новини 🇺🇦 @uaonI
4 830 Vistas/Alcance 2026-04-02 12:00 Mensaje №24664
Україна сьогодні веде не одну, а дві війни – Юлія Тимошенко про приховані загрози суверенітету.Допоки російський агресор захоплює наші території, міжнародні олігархи позбавляють Україну ресурсів, стратегічної власності та можливості визначати своє майбутнє. Загалом 17 ключових органів державної влади – від Конституційного суду до Рахункової палати – за останні 12 років виведені з підпорядкування українському народу. Також українці позбуваються своїх найцінніших активів – землі, надр та стратегічних підприємств.На цьому наголосила лідерка «Батьківщини» в інтерв’ю журналістці Наталії Мосейчук. «У нас це були державні підприємства. Приймається закон, їх перетворюють в акціонерні товариства, не порадившись з народом, і ставлять туди іноземну Наглядову раду, і законом відмежовують це підприємство від держави, і кажуть: «Держава більше не може впливати на свій «Енергоатом», на свою «Укрпошту», на своє «Укренерго», на свій «Нафтогаз» – там іноземна Наглядова рада». А Наглядова рада там уже сама все робить – призначає менеджмент, керівників. Така собі держава в державі», – зауважила лідерка «Батьківщини». За словами Юлії Тимошенко, через бездумне ухвалення законів чинним парламентом започаткований ще в 2014-му процес втрати країни набув загрозливих масштабів. Українці втратили можливість керувати своїми стратегічними об’єктами, природними ресурсами та державними органами влади. Водночас вона уточнила, що йдеться не про окремі країни, а про глобальних олігархічних гравців. «Європа – це наші друзі і наша мета. Сполучені Штати – це наш стратегічний партнер», – заявила Юлія Тимошенко і пообіцяла після зміни влади скасувати всі закони, які знищують український суверенітет.https://youtu.be/efRftBHWNok