Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - музика і котики
Añadido 14 jul. 2024

музика і котики

@uamusicandcats
Número de suscriptores: 1 173
Fotos: 364
Videos: 1,040
Enlaces: 1,010
Descripción:
Лагідна українізація котиками 😺🇺🇦 Щодо співпраці пишіть @muzychnakytsia Підтримати на Базі: https://base.monobank.ua/Hsrat2uF9Wg1y всі посилання: https://linktr.ee/uamusicandcats

👥 Número de suscriptores

1 173
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -8

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

музика і котики 2025-04-02
музика і песики 2025-04-01

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 686 25-01-13 19:33
Вечір добрий, коти!Всі, хто цікавляться Євробаченням сьогодні гудять і шось постять і коментують, бо сьогодні розпочалось голосування за останнього учасника, який потрапить на Нацвідбір з лонглиста, і також нарешті з'явились їхні пісні. Якщо ви вже послухали, шо вам як вам?Шось мені, якщо чесно, нічо не зайшло. Не було ні вау ефекту, ні мурашок від жодної з пісень. Хоч я вже і переслухала їх по другому колу і подивилась реакції парочки людей (може в мене сьогодні просто настрою для того нема)Ладно, після 4-ого прослуховування, мені трошки засів в голові приспів Ягод, але Цунамія, як на мене, була краще, тоді були мурашки от прям від початку. Все інше мені от ніяк не запам'яталось, голоси гарні, але якось meh. Сподіваюсь, ті заявки, що вже пройшли у шортлист, будуть цікавіші, бо покашо пічалька (верніть Шурова)). Можливо ще переслухаю, як буде кращий настрій, але поки голосувати не хочеться ні за кого з цієї 10-ки.Я всьо, не бийте палками 🙂П.С. поки писала цей текст, вилетів з голови і приспів Ягод ахахахах, але пам'ятаю, шо у Брикульця був жахливий біт на приспіві 😀