Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - STALKERUA
Añadido 06 ene. 2025

STALKERUA

@ua_stalker
Número de suscriptores: 7 465
Fotos: 2,820
Videos: 725
Enlaces: 1,020
Descripción:
Лідер організації Національний Спротив @national_resistance_ua Пишу про ідентаризм, націоналізм, правий рух. Також тут усі записи моїх лекцій.
Fuente

STALKERUA | Я все можу зрозуміти, але якого біса цій сраній креветці донатили наст...

Logotipo de la comunidad de telegram - STALKERUA STALKERUA @ua_stalker
2 800 Vistas/Alcance 2025-06-24 16:55 Mensaje №5866
Я все можу зрозуміти, але якого біса цій сраній креветці донатили настільки багато грошей?У розслідуваннях фігурують мільйони доларів. Це у той час, коли збори на фронт або закриваються частково, або взагалі не закриваються. І, на секундочку, у всієї «стурбованої твітерської тусовки» запитання до нього через те, що збирали гроші йому на лікування, а він частину тих грошей витратив на повію. А не тому, що який сенс взагалі збирати йому на продовження існування у той час, як існують набагато більш важливі потреби для країни? Хто він взагалі такий? Може, він талановитий науковець? Підприємець? А, може, він письменник чи видатний художник? Ні. Це звичайний тіп. Скільки за ці гроші можна було б придбати автівок для еваку поранених з фронту? А скільки бійців отримали б нормальні протези? А скільки б ми могли купити дронів, прицілів РЕБів? Але ні, тому, що твітерське болото його розкрутило, бо він такий весь «інклюзивний», це ж така повєсточка, «коли буду грантік получать, то згадаю його кейс».Це не він винний у тому, шо сталось, він - звичайний пересічний тіп, якому не пощастило у житті й який з вас лохів збирав гроші, але ви самі розкрутили його настільки, що масштаби вкраденого вражають. Дно єбуче.