Fuente
STALKERUA | Я все можу зрозуміти, але якого біса цій сраній креветці донатили наст...
2 800 Vistas/Alcance
2025-06-24 16:55
Mensaje №5866
Я все можу зрозуміти, але якого біса цій сраній креветці донатили настільки багато грошей?У розслідуваннях фігурують мільйони доларів. Це у той час, коли збори на фронт або закриваються частково, або взагалі не закриваються. І, на секундочку, у всієї «стурбованої твітерської тусовки» запитання до нього через те, що збирали гроші йому на лікування, а він частину тих грошей витратив на повію. А не тому, що який сенс взагалі збирати йому на продовження існування у той час, як існують набагато більш важливі потреби для країни? Хто він взагалі такий? Може, він талановитий науковець? Підприємець? А, може, він письменник чи видатний художник? Ні. Це звичайний тіп. Скільки за ці гроші можна було б придбати автівок для еваку поранених з фронту? А скільки бійців отримали б нормальні протези? А скільки б ми могли купити дронів, прицілів РЕБів? Але ні, тому, що твітерське болото його розкрутило, бо він такий весь «інклюзивний», це ж така повєсточка, «коли буду грантік получать, то згадаю його кейс».Це не він винний у тому, шо сталось, він - звичайний пересічний тіп, якому не пощастило у житті й який з вас лохів збирав гроші, але ви самі розкрутили його настільки, що масштаби вкраденого вражають. Дно єбуче.