Fuente
STALKERUA | Якщо ви думаєте, що такий заголовок випадковий — мушу вас розчарувати....
2 100 Vistas/Alcance
2025-06-21 17:00
Mensaje №5859
Якщо ви думаєте, що такий заголовок випадковий — мушу вас розчарувати.Ця стаття, як і безліч інших матеріалів, є частиною послідовної інформаційної кампанії, запущеної зсередини бездар із Мінвету та МО. Мета — через ЛОМів (лідерів громадської думки) створити в суспільстві вкидання: мовляв, у нас занадто багато ветеранів, і, відповідно, занадто багато пільг.Подібна кон’юнктура просувається вже понад рік у контрольованому середовищі. Все це об’єднує один наскрізний меседж:«Ветеранів багато, пільг на всіх не вистачить, тягнути не можемо — давайте краще всіх переведемо на гранти».Логіка проста: максимальне урізання гарантій і преференцій для ветеранів + часткове розширення теми «грантової реінтеграції».Звучить красиво. Але питання в деталях. 1. Хто саме буде видавати ці гранти й за якими критеріями? 2. Що робити тим, хто за станом здоров’я не зможе повернутись до економіки?І якось дуже дивним чином виявиться, що гранти видаватимуться «своїм», лояльним до певних структур. А ще — тим, кого через «реінтеграцію» буде зручно затягнути у залежні середовища або вбудувати у вигідні наративи.Кажете, перебільшую?Спробуйте отримати хоч трохи суттєвий грант на боротьбу з корупцією, не будучи вихідцем із шабунінської тусовки.Хто виграє?– Влада (будь-яка), бо менше коштів іде на пільги, а більше можна «розподілити» на зручніші напрямки.– Грантові ініціативи та іноземні агенти впливу.– Мінвет, який замість системної роботи просто буде звітувати про “грантову допомогу” з красивими цифрами в Excel.Хто програє?– 98% ветеранів, які під усі ці програми не підпадуть.– І в першу чергу — націоналістичні ветеранські спільноти, яким ніхто жодних грантів не дасть.А це — десятки тисяч людей. Якщо не більше сотні тисяч.STALKERUA — підписатися