Fuente
STALKERUA | Якщо так подумати, то Німеччина завжди була союзником вільної України....
3 600 Vistas/Alcance
2025-03-21 08:33
Mensaje №5591
Якщо так подумати, то Німеччина завжди була союзником вільної України.У 1918-му саме завдяки Кайзерівському Райху Україна відродила свою державність, яку втратила одразу після його поразки й перемоги Антанти. Саме дегенеративні ліберальні уряди країн Антанти категорично виступали проти вільної України, та усіляко фінансово підтримували білих, ворогів нашої державності.Поразка Німеччини у першій світовій є тим геополітичним фактором який у майбутньому запустив ланцюжок подій, що привели до смертей багатьох мільйонів українців та продовження нашого рабства. З цим програшем програла й Україна.Вже у роки другої світової відношення до українців з боку Німеччини було гіршим, воно й не дивно, адже багато мільйонів українців були отруєні більшовицькими ідеями й не дивлячись на голодомор, репресії воювали за свого окупанта, за збереження мерзенного більшовицького режиму.Проте навіть у таких умовах, Українці які воювали з більшовизмом бились під українською символікою. Так хоч і її політика щодо України у роки ДСВ була невиправдано жорстокою, все ж концепція Розенберга передбачала для нас більший суверенітет ніж радянська окупація. Хоч він і не був реалізований через діяльність симпатика радянського режиму, - Коха.І ось, сьогодні Німеччина нарешті прокидається після багаторічного сну. Вона знову готується очолити єдину Європу у боротьбі з одвічним східним ворогом.І вона як і 100 років тому, підтримує Україну.