Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - STALKERUA
Añadido 06 ene. 2025

STALKERUA

@ua_stalker
Número de suscriptores: 7 465
Fotos: 2,820
Videos: 725
Enlaces: 1,020
Descripción:
Лідер організації Національний Спротив @national_resistance_ua Пишу про ідентаризм, націоналізм, правий рух. Також тут усі записи моїх лекцій.
Fuente

STALKERUA | Ми ведемо війну з минулим, не за землю» Цитата в стилі «інтелектуальни...

Logotipo de la comunidad de telegram - STALKERUA STALKERUA @ua_stalker
3 100 Vistas/Alcance 2025-03-15 13:41 Mensaje №5582
«Ми ведемо війну з минулим, не за землю» Цитата в стилі «інтелектуальних висловів» одного мера.Ми ведемо війну за збереження існування нашого народу, нашої нації, ведемо її з одвічним ворогом, захищаємо Батьківщину. І наша Батьківщина — це земля. От саме ці всраті посадки і є наша Батьківщина.Фраза «земля не важлива» є шкідливою. Як після таких слів себе почувають ті, хто евакуювався з окупованих територій, хто родом з Донецьку, Бердянську, Каховки, Сімферополя і воює у лавах СОУ? А як до такого ставляться ті, хто, ризикуючи життям, перебуваючи в окупації закладають фугас під автівку окупантів або ж зливають нам дані про пересування ворожих військ?Бо це для мене Батьківщина асоціюється з сосновим лісом, кручами річки Случ. А для когось це терикону окупованого міста або побережжя Азовського Моря. І фраза: «території не важливі» нищить нас із середини.Путін, який розпочав війну, веде її не через «безпекові гарантії», «статус російської мови», міфічний «розбомблений Донбас» або заради «утримання при владі» — це все січка для лохів.Він веде війну, бо сам нав’язав собі убогу ідею про відродження СРСР. А СРСР у його розумінні — це в першу чергу територія, зафарбована червоним на мапі.Саме тому ворог кладе такі колосальні сили у спробах захопити ті нещасті села. І він буде вести війну доки не окупує усю Україну, бо територія для нього має першочергове значення, а люди не є носіями нічого цінного, навіть лояльні.Так, звісно, я погоджуюсь, що русифікація є частиною ворожої псевдокультурної експансії, проте захоплення територій є головною задачею, а не зрусифікувати населення.Ворог веде війну за території, даремно казати, що воно не важливі. PS: Іноді здається, що деяким людям краще не відкривати рота на глобальні теми, бо тоді ніхто не дізнається, що він дебіл.