Fuente
Клуб дослідників Толкіна | У нещодавному та вже відомому нам подкасті "Happy. Sad. Confused." узя...
932 Vistas/Alcance
2026-05-02 14:08
Mensaje №2655
😍 У нещодавному та вже відомому нам подкасті "Happy. Sad. Confused." узяв участь Енді Серкіс. Говорили багато про що (зокрема про пропозицію зіграти лорда Волдеморта), увесь випуск можете глянути за посиланням, але нас з вами цікавить, насамеперед, «The Hunt for Gollum»:У цьому надзвичайно складному персонажі - мабуть, найскладнішому з усіх, створених Толкіном, адже він постійно до нього повертався, чи не так?...Тому й виникло бажання створити серію фільмів про повернення до Середзем’я, і [Ґолум] видається чудовим стартовим майданчиком [...]Це також набагато більш інтимна історія, таке собі глибоке занурення, психологічне дослідження того, хто, знаєте, у значній мірі увійшов у суспільну свідомість. Тож тематика дійсно актуальна.Думаю, з цього персонажа можна ще багато чого витягнути, він дуже органічно вписується між «Гобітом» та «Володарем Перснів»*. І, як на мене, це чудова нагода повернути глядачів до всесвіту.
На питання про каст майбутнього фільму прямих відповідей не давав, сказав лише:Я справді, справді не хочу зараз про це говорити, бо хочу залишити це, знаєте, на потім.
Але теми Бурлаки все ж доторкнувся:Відкладемо розмови про акторів. До речі, ми дуже раді, що Джеймі [Дорнан] береться за цю роль. Ми, знаєте, просто в захваті. І, до речі, Вігго теж
*маються на увазі кінотрилогії#Полювання_на_ҐолумаВаш Толкініст